6. Atlas Lojistik Ödülleri’ne Rekor Başvuru Bekleniyor

Taşımacılık ve lojistik sektörünün ‘tek’ ve ‘tarafsız’ ödül zirvesi, Atlas Lojistik Ödülleri’nin 6’ncısı için geri sayım başladı. 18-20 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek logitrans Fuarı’nda sahiplerini bulacak ödüller için başvuru ve oylama internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Sektörün önemli isimlerinden oluşan jürinin yanı sıra kamuoyunun oylamasıyla belirlenecek ödüllere bu yıl rekor başvuru olması bekleniyor.

“Sektörün Büyümesi İlgiyi Arttırdı”
Lojistik sektöründe 20 yılı aşan yayıncılık, fuarcılık tecrübeleri ve sektörün desteği doğrultusunda 6 yıl önce Atlas Lojistik Ödülleri’ni başlattıklarını ve sektörün sivil toplum örgütleri ve basın-yayın organlarının temsilcileri ile birlikte hakkını vererek büyüttüklerini belirten organizasyon komitesi üyesi EKO Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar, sektörün büyümesine paralel olarak ödüllere ilginin arttığını söyledi.

Yalnızca Türkiye’de değil global platformda da gün geçtikçe bilinirliği, prestiji artan bir ödül törenine dönüştüğünü ifade eden Altınay Bekar şunları söyledi; “Türk insanının girişimciliğine en güzel örneklerden biri olan lojistik sektörü, tüm zorluklara rağmen hızla büyüyor. Artık karşımızda dönüşüme ayak uyduran değil, dönüşümü gerçekleştiren bir sektör var. Firmalarımız şaşırtıcı derecede büyümelerine devam ederken, yetişmiş personel sayımız da bu paralelde artıyor. Bu güzel ivmenin bir yansıması olan Atlas Lojistik Ödülleri’nde de her yıl başarılı firma ve kişileri ödüllendirerek sektöre bir renk katmaktan mutluluk duyuyoruz. Başvuruların ve ödül sahiplerinin belirlenmesinde çok hassasız ve tamamen şeffafız. Bu yıl başvurularda rekor olacağını tahmin ediyoruz. Sektörle ilgili tüm firmalarımız ve profesyonellerimizi başvuruda bulunmaya ve oylamaya katılmaya davet ediyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin