Isuzu ile Türkiye’yi Dolaşacak

Isıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm, Isuzu marka Info Mobil araçları ile tüketicilerinin ayağına kadar giderek, doğalgaz ve kombi kullanımı konularında bilgilendirmelerde bulunacak.

Özel olarak showroom şeklinde dizayn edilen 4 adet Isuzu N Wide kamyonet ile Türkiye’nin farklı illerinde tüketicilerle buluşacak olan DemirDöküm Info Mobiller; kombi seçimi ve kullanımı, güvenlik kuralları, doğalgazda tasarruf gibi önemli konularda bilgilendirmeler yapacak.

DemirDöküm reklam kampanyasının görselleriyle donatılan ve özel olarak showroom şeklinde dizayn edilen 4 adet Isuzu N Wide kamyonet ile yola çıkan İnfo Mobil ekipleri, ilk aşamada doğalgaz ile yeni tanışan illeri ziyaret edecek. Kombi seçiminin püf noktalarından, bilinçli kullanım ve güvenlik kurallarına, doğalgazın güvenli kullanımı ile tasarruf için alınabilecek önlemlere, DemirDöküm ürünleri ve üstün hizmetlerine kadar pek çok konuda bilgilendirme yapacak DemirDöküm Info Mobil araçları 7/24 hizmet verecek.

Isuzu’nun çevreci ve ekonomik N-Wide araçlarını kullanacak
Bu önemli proje için, kapasite, dayanıklılık ve teknik özellikleri ile de DemirDöküm’ün roadshow’una en uygun araçlar olarak öne çıkan, dünyada emisyon hacminin azaltılmasına yönelik yapılan en son araştırmalara ve düşük işletim gideri ihtiyaçlarına paralel olarak tasarlanan Isuzu N-Wide araçları tercih edildi.

DemirDöküm Info Mobil lansmanında bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, DemirDöküm Info Mobil araçlarını tasarlarken Isuzu gibi kendi alanında güvenilir ve lider bir marka ile ortak çalışmanın projeye önemli katkılar sağladığını belirtti. Aynı konuşmada Ertuna, “Güçlü bir marka olmanın en önemli adımlarından birisi de müşteri beklentilerini anlamak, onlarla yalın bir dille konuşabilmek. Bu nedenle DemirDöküm Info Mobil araçlarının ziyaret edeceği tüm illerde önemli geri dönüşler alacağına inanıyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin