Omsan – Bosch İşbirliği Güçlenerek Büyüyor

Omsan, Bosch’un ısıtma ve soğutma grubu ürünlerinden sonra şimdi de otomotiv yedek parça, el aletleri ve güvenlik ekipmanları ürünleri için depolama hizmetleri sunmaya başladı.

Lojistik sektörünün lider şirketi Omsan, Bosch’un ısıtma ve soğutma grubu ürünlerine ilave olarak, Türkiye’nin en büyük toplam SKU hacimlerinden birine sahip otomotiv yedek parça, el aletleri ve güvenlik ekipmanlarını kapsayan ürünleri için serbest depolama, gümrüklü depolama, elleçleme ve diğer katma değerli hizmetleri sunmaya başladı.

Bu proje kapsamında, Hadımköy’de bulunan depoda Bosch ürünleri için kapsamlı depolama hizmeti sunmaya başlayan Omsan, Ekim ayından itibaren ise aynı hizmeti İstanbul – Orhanlı’da yer alan 20 bin metrekarelik yeni deposunda sürdürecek. Proje, halihazırda 60 Omsan çalışanı ile yürütülüyor.

Omsan Lojistik Depolar ve Dağıtım Operasyonları Grup Müdürü Serkan Çelik; sunulan hizmet kalitesi, KPI’larda hedef değerlerin üzerinde sonuçların elde edilmesi ve taraflar arasında karşılıklı güvene dayalı ilişkinin de etkisiyle Bosch – Omsan işbirliğinin gittikçe güçlendiğini belirtti. Çelik, Türkiye’de en fazla yerleşik yatırım yapan uluslararası firmalardan biri olan Bosch markasına hizmet vermekten ötürü mutlu olduklarını söyledi. Çelik, Orhanlı’da hizmet verecekleri yeni depolarında müşteriye özel, katma değerli bir hizmet sürecini başlatacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da beğenebilirsin