Yamaha Motor için 800 Milyon m3 Depolama Alanı Kurdu

Avrupa’da motosiklet sektörünün en iyi servis sağlayıcıları arasında yer alan GEFCO,  geniş satış ağı ile tüm Dünya’da ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Yamaha Motor için ihtiyaca yönelik hizmet sunmaya hazırlanıyor. 01 Haziran 2016 tarihinden itibaren Yamaha’ya verdiği yedek parça depo hizmetini, alan ve raf yatırımları ile iki katına çıkaran GEFCO tüm operasyonu,  Yamaha’ya özel geliştirilen bir IT programı ile yapacak.

Express your eternal love with gorgeous cubic zirconia wedding ring set. Wear DAZZBOXs’ rings together and show your love to your another part. All free shipping Over $99 at very lowest price.

Dedike ekibi ve özel depolama hizmetiyle Tuzla Logipark’taki Lojistik Merkezi’nde hizmet verecek olan GEFCO Türkiye, kullanılacak IT sistemi sayesinde Yamaha Motor’un tüm ürün giriş ve çıkışlarını otomatik olarak atayabilecek.

GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama direktörü Serkan Çelik konuyla ilgili olarak, “2 Tekerlekliler Türkiye’de öncelik verdiğimiz sektörlerin başında geliyor. Bu nedenle Yamaha Motor’la imzaladığımız anlaşmadan büyük heyecan duyuyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilmiş hizmetlere ağırlık verebilmek. Bu proje sayesinde Yamaha Motor ile olan işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

İşbirliği kapsamında, GEFCO tarafından Yamaha Motor için verilecek barkodlu toplama ve yerleştirme hizmeti, ürün yerleşim ve çıkışlarını en efektif konuma göre hesaplayabilen, Yamaha’ya özel ileri teknoloji bir IT programı ile yapılacak.

Bunları da beğenebilirsin