BIGGLOYALTY Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı Dubai’de yapıldı

0 38

Türkiye’de yıllardır geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene Dubai’ye taşınan “Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı”, BiggLoyalty General Trading LLC  tarafından organize edildi ve Aristo FZE tarafından desteklendi. Katılımcıların ve Dubai’deki sektör oyuncularının büyük ilgisi ile karşılaşan konferans, etkinlik süresi boyunca 200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

Konferans, BiggLoyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

BiggLoyalty Genel Müdürü Derya Şendil’in  başarılı vaka çalışmasını sunmasının ardından, MENA Bölgesi Direktörü Mehmet Gürün, BiggLoyalty’nin tüm SAAS ürünlerini sundu

Pepper and Rogers Grup Partneri Alpay Akdemir, müşteri deneyiminin sadakati nasıl derinleştirdiği ve satışları nasıl arttırdığı ile ilgili bir konuşma yaptı. Orta Doğu Alışveriş Merkezi Kurulu CEO’su David MacAdam “Perakende Sektöründe Çalışan Bağlılığının Önemi” üzerine bir sunum yaptı. Son olarak Rixos/Accor Grup Yetenek & Kültür Başkan Yardımcısı Michel A. Farines de yeni uygulamaya geçen BiggLoyalty Global Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu Rixos Stars ve Rixos Ödüllendirmeyi ve bu platformların personele ve İnsan Kaynakları departmanına yaptığı pozitif etkileri anlattı.

Konferans, Rixos Premium JBR Turquise Restoran’ın katılımcılara sunduğu leziz öğle yemeği ile sona erdi.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap