Ford Trucks, Cezayir Ticari Araç Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Ford Trucks, Afrika’nın ikinci büyük ülkesi Cezayir’in liman kenti Oran’da düzenlenen Oran Ticari Araçlar Fuarı’nda şov yaptı. Cezayir bayisi Elsecom Motors tarafından temsil edilen Ford Trucks’ın 252 metrekarelik standında sergilenen 1843T çekici ve 1826DC modelleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Rekabetçi araçlarını birçok donanım seçeneği ile sunan Ford Trucks’ın fuarda sergilenen 1843T çekici modeli, 10.3 litrelik 430 PS güç üreten Euro 3 emisyona sahip motoru, makaslı arka süspansiyonu ve standart sunulan ESP sistemi ile ülke özelliklerini en optimum şekilde karşılamayı hedefliyor. Ford Cargo 1843T; açık kasa, silobas, tenteli ve frigorifik treyler taşımacılığında en ideal çözüm ortağı olarak Cezayir pazarında müşterilerin beğenisini kazanıyor.
Oran Ticari Araç Fuarı’nda sergilenen diğer Ford Trucks modeli olan 1826DC de 7.3 litrelik Euro 3 Ford Ecotorq motora sahip, 260 PS güç ve 840 Nm tork değerlerini sunuyor. Ford Cargo 1826 DC, başta Cezayir olmak üzere Afrika bölgesinde özellikle çöp kamyonu, yol süpürme, oto kurtarıcı, bakım aracı, platformlu vinç ve damper uygulamalarında ideal çözüm olarak müşterilerin tercihi oluyor.

Fuarda Ford Trucks Afrika Kıtası Müdürü Tufan Altuğ, Elsecom Motors Direktörü Souad Rachedi, Satış Müdürü Hanafi Belaloui ve Pazarlama Müdürü Omar Laalaoui Ford Trucks standında müşterileri ve basın mensuplarını ağırladılar.

Ford Trucks: Güçlü, konforlu, verimli, dayanıklı
Satışa sunulduğu pazarların standartlarına uygun olarak Ford Otosan mühendisleri tarafından geliştirilen Ford Trucks modelleri, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası taşımacılık ve inşaat alanında faaliyet gösteren müşterilerin beklentilerine uygun olarak; Ford Trucks’ın DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özelliklere sahip olarak üretiliyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu bir arada yaşatıyor.

Cezayir’de başkent Algiers’te Ford Trucks ana tesis olmak üzere Oran ve Djelfa şehirlerinde alt bayilik yapılanması olan Elsecom Motors, Cezayir’de proje yürüten başta Türk İnşaat Firmaları olmak üzere tüm müşterilere kesintisiz satış sonrası hizmeti sağlıyor. Şantiyelerde sürekli çalışan Ford Trucks araçların bakımları da yerinde, gezici servis hizmeti ile minimum durma süresiyle gerçekleştiriliyor.

Türk firmaları, Ford Trucks kamyonları Euro 3 ve Euro 5 emisyon seviyelerinde ihraç kayıtlı ve üstyapılı olarak satın alabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin