Mercedes-Benz Türk Transist 2015 Fuarı’nda Yerini Aldı

Mercedes-Benz Türk, Transist 2015 Fuarı’na Euro 6 motorlu Tourismo 15 RHD ve Intouro otobüs modelleri ile katıldı.

Mercedes-Benz Türk, 17 – 19 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Transist 2015 Fuarı’na Tourismo 15 RHD ve Intouro otobüs modelleri ile katıldı. Şirket, Transist 2015 Fuarı’nda yer alarak şehiriçi ulaşım sektörünün yanında olduğunu gösterdi ve bu sektöre yönelik araç ve hizmetlerinin detaylı tanıtımını yaptı.

Bu yıl 8. kez düzenlenen Transist 2015 Uluslararası Ulaşım Teknolojileri Sempozyum ve Fuarı, “Toplu Ulaşımda 4P: Parking (Parklama), Planning (Planlama), Paratransit (Alternatif Ara Ulaşım Modları), Productivity (Verimlilik)” teması ile kapılarını açtı.

Fuarda sergilenen ve Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen Tourismo 15 RHD, hem turizm sektörüne hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığına hitap ediyor. Yolcusuna yüksek konfor ve güvenlik sağlayan Tourismo, tasarruf ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Güçlü soğutma/ısıtma sistemleri ile araç içinde kendi iklimini oluşturan Tourismo, tur, transfer ve şehirlerarası seyahatleri keyfe dönüştürüyor.

Transist’te sergilenen diğer Mercedes-Benz otobüsü Intouro da Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretiliyor. 55 oturan yolcu kapasiteli Intouro, personel taşımacılığına uygunluğu ile ön plana çıkıyor. 4 adet katlanır koltuk ve orta kapıda bulunan engelli asansörü sayesinde tekerlekli sandalyeli çalışanların ulaşımına büyük kolaylık sağlıyor. Bu araç güçlü klimasıyla yaz aylarında da kullanıcıların yolculuğunu konforlu hale getirebiliyor. Aracın 299 PS (220 kW) gücündeki sıralı 6 silindirli Euro 6 Mercedes-Benz motoru ise düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerinin yanısıra, yüksek bir performans sunuyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin