Ticari Araç Sektörü, IAA TRANSPORTATION 2024’te Bir Arada

Ticari araç, taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren dünya devi firmalar 17-22 Eylül tarihleri arasında Hannover'de düzenlenecek IAA TRANSPORTATION Fuarı’nda bir araya gelecek. Fuarda en yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecek Bosch, Continental, DAF, MAN, Ford gibi firmalar, ayrıca ulaşım sektöründe karbon nötr hedefine yönelik çözümlerini de ziyaretçiler ile paylaşacak.

IAA TRANSPORTATION’a Yüksek Katılım

 VDA’dan yapılan açıklamada 2024 fuarına katılım teyit eden firma sayısı, 2022 yılı ile     kıyaslandığında yüksek katılım olacağını işaret ediyor.  Bosch, Continental, DENSO, FORVIA, Magna, MAHLE, MANN+HUMMEL, Schaeffler Technologies, SHIG, Valeo ve ZF Group gibi tedarikçi şirketler şimdiden IAA TRANSPORTATION 2024 fuarında yer alacağını açıkladı.  CALB Group Co., CATL, Clarios, EVE, Farasis Energy ve LG Energy Solution gibi önde gelen batarya üreticileri de fuarda yenilikçi enerji depolama çözümlerini sergileyecek. Ekoenergetyka-Polska, i-charging mobilidade elétrica S.A., Milence, Siemens, TotalEnergies Charging Solutions Deutschland ve Udenco gibi şarj çözümü sağlayıcıları, fuarda şarj teknolojisinin geleceğine ilişkin bilgiler sunacak.

Kamyon ve Karoseri Üreticileri de Fuara Hazır 

F.X.  Meiller, Fliegl, Kaessbohrer, Kögel, Krone ve PALFINGER’in yanı sıra Rohr Spezialfahrzeuge, Schmitz-Cargobull, Spier, Trailer Dynamics ve Wecon ile küresel pazar liderleri Hannover’deki IAA TRANSPORTATION’da ürün çeşitliliklerini sergileyecek. Kamyon sektöründe faaliyet gösteren BMC, BYD, DAF, Daimler Truck, Enginius, Ford Trucks, MAN, Hyundai Motor Company, IVECO, JAC MOTORS, Quantron, Superpanther, Scania, Volvo ve daha bir çok sektör lideri fuarda ağır hizmet taşımacılığı alanına yönelik gelecek vizyonlarını paylaşacak .  Air Products, Keyou ve Hexagon Purus gibi katılımcılar da hidrojen yakıt hücreleri teknolojisinin geldiği son noktayı ortaya koyacak.

Kia ve Toyota’nın Dönüşü

Hafif ticari araç segmentinde Ford, Hyvia, Kia, Maxus, Piaggio, Renault, Toyota ve VW Commercial Vehicles gibi şirketler en son ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Öte yandan IAA TRANSPORTATION’ın tematik sunumu Bridgestone, Goodyear ve Michelin gibi lastik üreticileri tarafından tamamlanacak. Ayrıca, Alman Havacılık ve Uzay Merkezi, Aeva ve Hesai, gelişmiş LiDAR teknolojileri ve ADAS sistemlerini (Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri) kullanarak otonom sürüş için ileriye dönük konsept çözümler sunacak. Bu şirketlerin yanı sıra alphitronic gibi teknoloji odaklı firmalar da fuarda yer alacak.

Yenilikleri Deneme Fırsatı

IAA Fuarı: Fuarda katılımcılar, kendi stantlarının yanı sıra, stant paketlerini (yeni başlayanlar için seçenekler dâhil) ve çeşitli sunum formatlarını kullanarak ürün ve hizmetlerini küresel bir ziyaretçi kitlesine sunma fırsatına sahip olacak.

IAA Değişim: Bu etkinlik kapsamında uluslararası konuşmacılar fikirlerini, açılış konuşmalarını, panel konuşmalarını paylaşarak hem yerinde hem de dijital olarak doğrudan fikir alışverişi yapabilecek.

IAA Deneyim: Bu etkinlikte ticari ziyaretçiler interaktif bir şekilde en son endüstri trendlerini, konsept ve fikirleri canlı olarak deneyebilecek.

IAA Heyecanı: Katılımcılar, kendi kullanım senaryolarıyla ticari ziyaretçileri heyecanlandırma fırsatına sahip olacak.

Ön Katılımcı listesinin Haziran ayında yayınlanacağı www.iaa-transportation.com  web sitesini ziyaret ederek, fuar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin