Tırsan, Avrupa’nın en geniş ürün gamını sektörle buluşturacak

44 yıldır treyler sektöründe hizmet veren Tırsan, en yeni teknolojilerle hazırladığı Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesini, 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde gerçekleşecek olan NUFAM 2021 fuarında sektörle buluşturacak.

TIRSAN, AVRUPA’NIN EN GENİŞ ÜRÜN GAMINI SEKTÖRLE BULUŞTURACAK

Özellikle 2020 yılında tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinde hızlı bir şekilde aksiyon alan şirketler arasında olan Tırsan, 2020 yılının Mart ayında Türkiye’nin ilk dijital teslimatını gerçekleştirmişti.  Kässbohrer markasıyla 23 ürünün dijital ikizlerinin incelebileceği sanal fuarını ve K-Talks interaktif webinar programları dijital alanda da öncü oldu ve dünyanın 55’ten fazla ülkesindeki müşterileri ile kesintisiz iletişim sağladı.

Tırsan, Avrupa’nın En Geniş Ürün Gamını Sektörle Buluşturacak

Ödüllü Ar-Ge merkezinde müşterilerinin rekabet gücünü arttırmak için geliştirdiği Avrupa’nın en geniş ürün gamı ile 55’ten fazla ülkedeki müşterilerine hizmet veren Tırsan, fuarda inşaat sektörü için özel olarak geliştirdiği Kässbohrer, K.SLL 2 2 dingilli uzayabilir Low-bed, K.SKS 24 Çelik Damper ve segmentinin en hafif damperli silo aracı K.SSK 60 aracını müşterileri ile buluşturacak.

2 dingilli uzayabilir Low-bed Kässbohrer K.SLL 2, güçlü şasisi ve sağlam yapısı sayesinde ağır yük taşımacılığı için özel geliştiriliyor. K.SLL 2 güvenli taşımayı sağlayan sağlam ve güçlü konstrüksiyonu ile dökme ve ağır yükler için ideal taşıma imkanı sunuyor.

İnşaat için özel tasarlanmış 24 m3 3 dingilli damperli semi-treyler Kässbohrer K.SKS 24 çelik damper, yüksek mukavemetli şasisi ve benzersiz V şekilli tasarım üst yapısı ile hızlı ve kolay boşaltma özelliğiyle operasyonel verimlilik sağlıyor. V şekilli zemini ve hızlandırılmış boşaltma için Hardox gövdesi ile K.SKS 24, 250 bar kaldırma kapasiteli basamak silindiri ile güvenli ve hızlı boşaltım imkanı sunuyor.

Kässbohrer K.SSK 60, damperli silobası en düşük boş ağırlığıyla müşterilerine kuru dökme yük taşımacılığında en yüksek verimliliği sunmaktadır. Çeşitli yüklerin taşınmasında ideal olan 60m3 taşıma kapasitesi ile K.SSK 60, müşterilerine esneklik sağlamakta, aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ve ekipmanlarıyla yük ve operatör güvenliğini maksimuma çıkarmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin