Türk firmalar Autopromotec 2017’de gövde gösterisine hazırlanıyor

“Türk Otomotiv Endüstrisi ve Aftermarket sektörüne genel bakış” başlıklı konferansta konuklara, Türkiye’de gelişmekte olan pazar ve işbirliği imkânları konusunda güncel bilgiler verilecek. Sektörün önde gelen temsilcilerinin konuşmaları sonrasında, yabancı katılımcılara dönük soru-cevap kısmı olması hedefleniyor. Autopromotec Fuarı marka müdürü Emanuele Vicentini: ‘’ 27. Autopromotec Fuarı, bu sene yine Türkiye’nin gövde gösterisine tanık olacak. Türk firmalara yoğun talep var. Türkiye ile olan işbirliğimiz stratejik ortaklık düzeyinde ve Türkiye seminerimiz, Türkiye’ye olan ilginin bir sonucu olarak organize edildi’’ dedi.

rrrrTürk Satın Alma Heyeti, 24-27 Mayıs’ta Autopromotec Fuarı’nı ziyaret edecek.

Türk otomotiv sanayisinin önde gelen firma temsilcilerinden oluşan satın alma heyeti, Autopromotec Fuarı’nın konuğu olarak, 24-27 Mayıs’ta Bologna’da olacak ve fuarda yeni bağlantılar yapacak. Autopromotec fuarı Türkiye temsilcisi Sancar Consulting Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar,  Autopromotec Fuarı Türk satın alma heyeti programının düzenli olarak organize edilen bir etkinlik olduğunu ve Türk firmalar tarafından beğeni ile karşılandığını söyledi. Sancar, Autopromotec Fuarı’nın, otomotivde Avrupa’nın yükselen yıldızı Türkiye için, müthiş bir fırsat olduğunu ve fuarın gerek Türk katılımcılar gerekse ziyaretçiler için, birçok yeni iş imkânı sunduğunu söyledi.

ttttAutopromotec fuarı, Türk firma ve ziyaretçilerin yoğun katılımı ile 24-28 Mayıs’ta İtalya Bologna Şehrinde, 27. Kez yapılacak. 30’un üzerinde Türk firmanın katılacağı fuara Türkiye’den yoğun ilgi bekleniyor. Biz de Commercial Vehicles World / Ticari Araçlar Dergisi olarak fuardaki yerimizi alacağız.

Bunları da beğenebilirsin