Valeo Servis Orta Doğu Ekibi Automechanika Dubai 2017 fuarındaydı

Valeo Servis Ortadoğu ekibi bu büyük organizasyonda yüksek müşteri ziyaretine sahip olan 1. Salon’da yer aldı.

Automechanika Dubai 2017, 57 ülkeden 1955 katılımcı ve dünya çapında 28.839 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı, 1000’den fazla ziyaretçi ise 3 gün boyunca Valeo Servis standını ziyaret etti.

3Hızla büyüyen ve gelişen organizasyonu ile Valeo Servis,  ürün seçimi, görseller ve stand tasarımında yeni “Değerimiz Sizsiniz” ve “Uzmana Güvenin” stratejilerini vurgularken, stand alanında her ürün grubu binek ve ağır vasıta araç başlıkları ile ayrı ayrı sergilendi.

Fuar süresince her gün sonunda yapılan çekilişler katılımcılar tarafından büyük ilgi görürken çekiliş sırasında renkli sahnelere tanıklık edildi. Valeo Tech-Assist üyesi olmak koşulu ile gerçekleştirilen etkinlikte Valeo’nun Tech-Assist  ayağı müşterilerle aktif şekilde buluşturuldu.

Automechanika Dubai süresince, Valeo Servis’in 2017 itibari ile müşterilerin kullanımına sunduğu yeni mobil uygulaması MyValeoParts “İşinizi kolaylaştıran mobil uygulama” sloganıyla fuar süresince katılımcıların ilgi odağıydı.

2Potansiyel müşterilerle yapılan görüşmeler ile Valeo Servis Orta Doğu müşteri ağını daha da genişletmeyi hedefledi. Mısır, Afganistan,Pakistan,İran,Irak,Ürdün ve Türk Cumhuriyetlerinden gelen iş ortaklarının Valeo’nun ürün çözümlerine olan ilgilerinin oldukça yüksek olduğu görüldü.

Bunları da beğenebilirsin