3M, “6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu”nda Yer Aldı

3M, 12 – 14 Kasım tarihleri arasında ATO Kongre Merkezi’nde düzenlenen 6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nde, yol güvenliği alanındaki inovatif ürün ve çözümlerini sergiledi ve katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

6. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi, Türkiye İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü T, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Karayolu Genel Müdürlüğü, öncülüğünde 12-14 Kasım tarihleri arasında Ankara’da, ATO Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Sempozyum ile trafik güvenliğinin bilimsel bir platformda, bütün paydaşların katılımıyla çok yönlü olarak analiz edilmesi ile bilimsel öneri ve değerlendirmeler ışığında çözüm önerileri geliştirilmesini hedeflendi. Etkinlik, karayolu trafiğinde meydana gelen çarpışmalar sonucunda gerçekleşen ölüm ve yaralanmalar ile bunların sosyal ve ekonomik maliyetinin yanı sıra bütün yönleriyle trafik sorununun ele alınmasını sağladı.

Bilimin, inovatif yaklaşımlarla insan yaşamını kolaylaştıracak çözümlere dönüştürülmesine odaklanan ve geliştirdiği ürünlerle pek çok ilke imza atan 3M, Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nde trafik güvenliği ve akıllı ulaşım sistemleri teknolojileri ile yer aldı. 3M’in sergilediği geniş bir yelpazedeki ürün ve çözümler arasında reflektif trafik işaretleri, yüksek performanslı yol bantları, reflektif araç işaretleri, çalışma alanı güvenlik çözümleri bulunuyordu.

3M Türkiye Güvenlik ve Grafik Ürünleri Ülke Direktörü Kerem Kürklü, “3M trafik ürün ve çözümleri hayat kurtarıyor. 75 yıldır trafik güvenliği ve akıllı ulaşım sistemleri teknolojilerinin global lideri olan 3M, sergilediği inovatif ürün, sistem ve hizmetleri ile çözüm ortağı olarak 3M’i seçenlere ne kadar doğru bir karar verdiklerini bir kez daha kanıtlamış oldu.” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin