Alcoa Kamyon Jantları İçin Yeni Ürün Sunuyor

Dövme alüminyum jantların mucidi ve küresel lideri Alcoa Wheel Products, ticari nakliyat araçlarının alüminyum jantları için kullanılan yeni LvL ONE® cilanın Avrupa lansmanını duyurdu. LvL ONE®, 2016’nın ikinci çeyreğinde tüm standart Alcoa jant ebatlarında mevcut olacak. Ayrıca “Brushed” ve “Dura-Bright® EVO” jantlarının yanı sıra Alcoa’nın ticari kamyon filoları için sunduğu üç seçenekten biri olacak.

Piyasada mevcut olan tüm Alcoa Aluminyum Jant seçenekleri gibi, yeni LvL ONE jantlar da Avrupa pazarı için Alcoa’nın Macaristan’daki son teknolojiyle donatılmış jant tesisinde üretilecek olup sürücülere ve ticari filolara önemli avantajlar sağlayacak.

Alcoa Wheel Products Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Randall Scheps, “Dövme alüminyum jantı yaklaşık 70 yıl önce icat ettik ve Alcoa o günden bu yana ürünü geliştirmek ve yenilemek üzere yorulmadan çalışıyor. Jantlarımız sağlam, güvenilir ve filoların toplam maliyetini azaltıyor – üstelik daha fazla taşıma kapasitesi de sağlıyor. Böylece büyük maliyet tasarrufları elde ediliyor. Yeni LvL ONE jantı, müşterilerin Alcoa’dan beklediği performans ve değeri sunmaya devam ettiğini gösteren örneklerden yalnızca biri. Müşterilerimizin çok beğeneceğini düşünüyoruz.”dedi.

Bunları da beğenebilirsin