Anadolu Isuzu’ya 7 Dünya Ödülü Birden

Anadolu Isuzu, “2015 Faaliyet Raporu” ile ilk defa katıldığı Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nden yedi ödül birden aldı.

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve uluslararası ölçekte “En İyi Faaliyet Raporlarının” belirlendiği yarışmaya bu yıl başta ABD ve Avrupa olmak üzere, 25 ülkeden bine yakın şirket başvuru yaptı.

Bu alandaki en geniş kapsamlı yarışmada, basılı raporlar arasında Anadolu Isuzu Faaliyet Raporu, otomotiv kategorisinde dünyanın “En İyi Faaliyet Raporu” seçilerek “Platin” ödül kazandı.

Dijital raporlar arasında ise Anadolu Isuzu, Daimler AG ve BMW Group’un ardından üçüncü olarak “Gümüş” ödülün sahibi oldu.

Jüri değerlendirmesinde 100 üzerinden 99 puan alan faaliyet raporu ile Anadolu Isuzu, genel dünya sıralamasında 29. ; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ise 16. olarak önemli bir başarıya imza attı.

Bu başarılara ek olarak, finansal raporlar kategorisinde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin “En İyi Finans Raporu” seçilerek “Platin” ödül, dünya çapında ise 4. olarak “Bronz” ödül sahibi olan Anadolu Isuzu 2015 Faaliyet Raporu aynı zamanda “Türkiye’nin en iyi 25 Faaliyet Raporu” arasında yer aldı.

Bunları da beğenebilirsin