Arma Kontrol, Çarpışma Testini P1 Derecesiyle Geçti

Create notice-me rings at dazzbox.com from stand-out gemstones like fire opals, vivid emeralds, deep purple amethyst, and more!​Whimsical and elegant rings just waiting for your favour. Finest gemstone rings at very low price. Free shipping for over $99.

Güvenlik ve bariyer sistemlerinde 10 yıllık deneyime sahip Arma Kontrol, Roma’da yapılan çarpışma testinde Road Blocker ürününün dayanıklılığını ölçtürdü. 12 tonluk bir kamyonun saatte 80 km hızla çarptığı testi yüksek başarıyla tamamlayarak P1 derecesi almaya hak kazanan ilk Türk firması Arma Kontrol oldu.

Her çarpışma testinden güvenle çıkan dayanıklılık

Güvenlik zafiyetini minimuma indirmek için geliştirilen çarpışma testleri, sektördeki aktörlerin güven endeksini de ölçüyor. Çarpışma testleri, güvenlik sektörünün uluslararası standartlarını belirliyor. Güvenlik ürünlerinin uluslararası standartlara uygunluğunu ölçen bu testler, ürünleri dayanıklılık derecelerine göre sınıflandırıyor. Risk uzmanı Arma Kontrol’un güvenlik önlemlerinde ve çarpışma testlerinde öne çıkan ürünleri Road Blocker (Blok Bariyer) ve Mantar Bariyer, izinsiz araç geçişlerini engellemek için kullanıldığı gibi terör durumlarında bomba yüklü araçların saldırılarını engellemek için de kullanılıyor.

Stratejik savunma üssü: Arma Kontrol

30’dan fazla ülkenin güvenlik ihtiyaçlarına yüksek teknolojili çözümler sunan Arma Kontrol, havalimanı, askeri tesis, petrol rafinerisi gibi stratejik öneme sahip yerleşimleri de terör saldırılarına karşı koruyor. Arma Kontrol Bariyer ve Güvenlik Sistemleri Kurucusu ve CEO’su Koray Kartal; “Kurulduğumuz günden beri her zaman global düşünmeyi ve dünya standartlarında iş yapmayı ilke edindik. Bu doğrultuda, Mantar Bariyer ve Road Blocker ürünlerimizin dünya standartlarında geçerli olan Pas68 + IWA14-1 testlerini başarıyla geçmeleri bizler açısından mutluluk verici. Bu başarımızı korumayı ve ürünlerimizi geliştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin