Auto MartaShow’da Schaeffler Stantı Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin önde gelen otomotiv yedek parça dağıtım firmaları arasında yer alan Martaş Otomotiv Yedek Parça A.Ş., sektördeki 35. yılını Türkiye’nin dört bir yanından katılan binden fazla iş ortağı ile kutladı.

29 Kasım 2015 tarihinde firmanın Gebze Lojistik Merkezi’nde Auto MartaShow adı altında düzenlenen etkinliğe Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye, ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gören stantı ile destek verdi. LuK, INA ve FAG markalarına yönelik güncel teknolojik bilgileri ve onarım çözümlerini paylaşan Schaeffler yetkilileri yoğun ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler. Stantta sergilenen güncel katalog ve ürün broşürleri de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye Ülke Müdürü Abdullah Yavuz, “Sadece stant sunumumuzla değil, müşteriye olan yakınlığımızla da tüm ziyaretçileri etkilediğimizi düşünüyoruz” dedi.

Schaeffler Automotive Aftermarket’in tamirhanelere özel hizmet markası Repxpert’in de yer aldığı stantta, teknik detaylarla dolu sunumlara da yer verildi. Ürün ve hizmetlerin tanıtımının yanısıra firmanın uzman teknik ekibi de ürünlerle ilgili montaj ve onarım ipuçlarını ziyaretçilere sunma şansını yakaladı.

Tüm ekip arkadaşlarını sahneye davet ederek konuşmasını gerçekleştiren Schaeffler Automotive Aftermarket Ülke Müdürü Abdullah Yavuz; Martaş ailesine ve çalışanlarına desteklerinden, tüm ziyaretçilere de katılımlarından dolayı teşekkür ederek, Schaeffler’in Türkiye yapılanması ve gelecekteki planları hakkında kısaca bilgi verdi.

Paintball, araba yarışları, hediye çekilişleri gibi birbirinden renkli aktivitelerin ve gün boyu aralıksız devam eden nefis ikramların sunulduğu Auto MartaShow tüm ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

Bunları da beğenebilirsin