Avis, Türk Turizmi’nin Oscarı Skalite’yi Yine Kazandı

Avis, Türkiye’nin turizm Oscarları olarak kabul edilen Skalite 2015 Ödülleri’nde 6. kez yılın “En İyi Araç Kiralama Şirketi” unvanına layık görüldü. Avis’in müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet yaklaşımı, yaygın erişimi ve yüksek marka algısıyla en yüksek oyu alarak yine sektöründeki en iyi araç kiralama şirketi oldu.

Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, yaptığı değerlendirmede, araç kiralama sektörünün turizm sektörü ile karşılıklı birbirini tamamladığını ve iki sektörün gelişiminin araç kiralama sektörü ile direkt bağlantılı olduğunu belirtti. Ekici, “Avis araç kiralama sektörünü Türkiye’de yoktan var eden bir şirket olarak 40 yılı aşkın süredir sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı, öncü ve yenilikçi hizmetlerle sektörü şekillendirmeye devam ediyor. Hizmet kalitemizin teyidi niteliğinde olan bu ödülü altıncı kere kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Avis Türkiye olarak sahip olduğumuz bu tecrübeyi sadece Türkiye sınırları içinde değil, Azerbaycan, Kuzey Irak, Kazakistan şubelerimizde de devam edeceğiz” dedi.

Türk turizm sektörünün gelişimine katkı sunmak amacıyla 18.si düzenlenen ve sektörün 21 kategoride en iyilerini bir araya getiren Skalite Ödül Töreni Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. Jüri başkanlığını 2008-2009 Skal International Dünya Başkanı ve Universal Turizm Genel Direktörü Hülya Aslantaş’ın üstlendiği etkinlikte jüride İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve İstanbul Turizm Atölyesi Koordinatörü Tülin Ersöz, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nüzhet Kahraman, Alem Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Melis Aytem, İZ TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Aral, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürü Nedret Apaydın ve MNG Airlines Lojistik Başkanı Emir Akın yer aldı.

Bunları da beğenebilirsin