CDT, Yenilikçi Boundary Scan Çözümü Xjtag İçin Çalıştay Düzenledi

Lattest collection of black diamond rings, black diamond engagement rings, black engagement rings. The unique black storm is coming. This kind of unique gold ring will give you a new look. All free shipping Over $99 at very lowest price.

Türkiye’de elektronik sistem tasarım ve üretimi gerçekleştiren kurumlarla ar-ge merkezlerine tasarım otomasyonu çözümleri sunan CDT Bilgi Teknolojileri, düzenlediği eğitim seminerleri ve çalıştaylarla adından sıkça söz ettiriyor. CDT, son olarak elektronik tasarım otomasyonu konusunun en önemli ürünlerinden biri olan XJTAG ile ilgili katılımın ve ilginin yoğun olduğu bir çalıştay gerçekleştirdi. Bilkent Otel’de 20 firmadan farklı dallarda mühendis grubunun katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik ilgiyle takip edildi.

Give the love of your life forever with this ravishing engagement ring, showcasing a twist shank encrusted with pavé-set diamonds framed in sparkling platinum. Inventory on this style is limited to stock and sizes on hand. Special orders are not available for this style. 

Elektronik tasarım ve üretim süreçlerini kısaltarak firmaların zamandan tasarruf etmesini sağlayan XJTAG için düzenlenen çalıştayda katılımcılar ürünün konseptiyle ilgili detaylı bilgi ve terimleri öğrenirken aynı zamanda ürünler ve tasarım için “Test” başlığı altında yer alan boundary scan (sınır tarama) test çözümlerini de uygulamalı olarak deneyimleme imkânı buldular. CDT düzenlediği bu çalıştayla etkinliğe katılan; tasarım, geliştirme, test ve üretim mühendislerine ürünü tanıma ve kullanma fırsatı verdi.

Düzenledikleri etkinliklerle sektör için gerekli ve önemli bir hizmet sunduklarını belirten CDT Satış Mühendisi Gürkan Göğüş, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Çalıştığımız alan olan elektronik tasarım otomasyonu konusunda firmalara verdiğimiz hizmetler geniş bir yelpazeyi kapsıyor, toplam çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunan bir firma olarak da çalışmalarımızın yanı sıra hizmet verdiğimiz alanlarda seminer ve çalıştaylar düzenleme konusunu çok önemsiyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz XJTAG konulu çalıştayda katılımcılara ürünle ilgili en kritik bilgileri aktararak uygulamalı olarak ürünü kullanma imkânı sunduk. Böylelikle katılımcılar ürünü daha iyi tanıyıp ürünün kullanımının önemini daha iyi kavramış oldular. Bir grup yazılım ve donanımdan oluşan, test rahatlığı ile elektronik devrelerin kısa sürede kolaylıkla hazırlanmasına imkân sunan XJTAG için düzenlediğimiz etkinliğimiz büyük beğeni topladı ve benzer etkinlikler düzenlemek konusunda da yoğun istek aldık. Elbetteki biz de sektörün farkındalığını arttırmak ve gelişimini sağlamak adına bu tür çalıştay ve seminerleri düzenlemeye devam edeceğiz.”

Bunları da beğenebilirsin