DKV Mobility ‘Toll Product Overview 2.0’ İle Dijitalleşmede Yeni Bir Sayfa Açıyor

Avrupa’nın mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility’nin yeni dijital aracı ‘Toll Product Overview 2.0’ müşterilere paralı otoyol geçiş hizmetleriyle ilgili veriler üzerinde şeffaflık ve tam bir kontrol sunuyor.

DKV MOBİLİTY ‘TOLL PRODUCT OVERVİEW 2.0’ İLE DİJİTALLEŞMEDE YENİ BİR SAYFA AÇIYOR

Avrupa’nın mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility’nin yeni dijital aracı ‘Toll Product Overview 2.0’ müşterilere paralı otoyol geçiş hizmetleriyle ilgili veriler üzerinde şeffaflık ve tam bir kontrol sunuyor.

DKV Mobility müşterileri yeni hizmete giren dijital enstrüman Toll Product Overview 2.0 sayesinde paralı otoyol geçişleriyle ilgili tüm ürünlerini yönetirken, kendi verileri üzerinde tam bir kontrol ve şeffaflık sağlayacaklar.

Izgara desenli bir ekrana sahip olan ‘Toll Product Overview 2.0’ müşterinin geçişlerle ilgili verilerini operasyonun ihtiyaçlarına uygun şekilde düzenlemesine ve formatlamasına olanak veriyor. İster filo bazlı isterse de hizmet verilen ülke, araç kutusu veya ürün statüsü bazlı olsun, müşteriler ekran görüntülerini istedikleri gibi ayarlayabiliyor ve bilgiyi tercihlerine göre düzenleyebiliyorlar. Diledikleri takdirde seçtikleri veriyi tek dosya halinde gönderebiliyorlar.

Maliyet hesabında tam kontrol ve şeffaflık

Otoyol ve Vergi İadesi Hizmetleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune, yeni hizmetle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Verimlilik ve şeffaflık müşterilerimiz için şart. Zaman çok önemli olduğu için müşterilerimizin portalımızdan verileri kolayca ve hızlı bir şekilde derleyerek kullanmalarını sağlamak bizim görevimiz. Toll Product Overview 2.0 tam olarak müşterilerimizin bizden bekledikleri ve ihtiyaç duydukları hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam etmek için bu hizmetimizi ve portalımız DKV COCKPIT’i sürekli geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

Müşteri odaklılığı güçlendirmek DKV Mobility için öncelikli bir hedef oluşturuyor. Müşteri deneyimini daha da zenginleştirmek isteyen DKV Mobility yeni dijital enstrümanıyla, maliyetle ilgili olan ve olmayan bilgilere erişimde müşterilerine tam bir kontrol ve şeffaflık sağlıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin