Ferdinand Bilstein GmbH , KM GERMANY AUTO TECHNIK’i satın aldı

Otomobil ve ticari araç yedek parçalarının tanınmış tedarikçisi ve üreticisinin genel müdürleri olan Karsten Schüssler – Bilstein ve Jan Siekermann, Durmersheim‘deki debriyaj uzmanı KM’nin gelecekteki kalkınma ve strateji liderliğini üstlenecek.

 

Ferdinand Bilstein + Co. KG’nin şemsiye markası olan bilstein group‘a resmen entegre edilecek ve Bilstein Group şemsiyesi altında birleşmiş olan Ffebi, SWAG ve Blue Print markalarının yanında 4. marka olarak ürün ve hizmet sunmaya devam edecek. Tüm entegrasyonun 2018 yılında bitirilmesi planlanıyor.

bilstein group‘a yapılan bu entegrasyon ile müşterilere daha geniş ürün gamı sunulabilecek. Karsten Schüssler-Bilstein ve Jan Siekermann‘a göre KM, ek hizmetlerimizden, uluslararası varlığımızdan ve etkin lojistik süreçlerimizden gelecekte yarar sağlayacak.

bilstein group, binek ve ticari araç sektöründe tüm popüler araç markaları için çözümler sunan, bağımsız yenileme pazarının dünyadaki önde gelen uzmanlarından biridir. 2016’da, 1900 çalışanı ile 170’den fazla ülkede yarım milyar eurodan fazla satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgiye www.bilsteingroup.com adresinden ulaşabilirsiniz.

KM GERMANY AUTO TECHNIK Kary + Mangler GmbH firması, 25 yılı aşkın süredir bağımsız yenileme pazarında kaliteli, güvenilir ve kapsamlı hizmet sunmaktadır. 1500’den fazla parçadan oluşan , sürekli büyüyen debriyaj ürün gamı ile Durmersheim’de yer alan şirket, tüm Avrupa markalarından otomobiller, minibüsler ve ticari araçlar için yedek parça çözümleri sunmaktadır.

 

Bunları da beğenebilirsin