Fiat’tan 10 Numara Turnuva

Fiat ticari araç sahiplerinin kendi takımlarını kurarak katıldıkları “10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” halı saha turnuvası, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’daki grup maçlarının ardından son hızla büyük finale yaklaşıyor.

Fiat’ın ticari araç sahip ve kullancıları için hayata geçirdiği avantajlar dünyası “10 Numara Fiat” programı, yeni yılı dev bir organizasyonla karşılıyor. Geçen aralık ayında 6 ilden 96 takım ve 768 katılımcı ile ilk adımı atılan “10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” turnuvasının büyük finali 9-10 Ocak tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’daki bölgesel finaller sonucu başarılı olan 8 takımın katılacağı, turnuvanın son ayağı olan İstanbul finalinde şampiyonu belirleyecek maçı ise FIFA kokartlı  hakemimiz Cüneyt Çakır yönetecek. Ataşehir Birol Spor Tesisleri’nde saat 17:00’te gerçekleşecek final maçı öncesinde tüm takımlar ve katılımcılar gerçek bir uluslararası turnuva deneyimi yaşayacak. Büyük finale katılma hakkı kazanan takımların eşleşmeleri kura çekimiyle belirlenirken, yarı final maçları öncesinde ünlü şovmen Ceyhun Yılmaz tüm takımlarla bir araya gelecek.

Ünlü futbolcu Pascal Nouma da takımlarla sahada yarı final günü bir araya gelerek taktik verecek,  motivasyon sohbetleri gerçekleştirecek. Ayrıca Pascal Nouma, 9 Ocak yarı final maçındaki her dört takıma da birer devre teknik direktörlük yapacak. Final maçında ise tüm takımlar tek tek anons edilerek sahaya çıkacak ve Cüneyt Çakır’ın yöneteceği maç sonrasına kazanan takım görkemli bir seremoniyle kupasına kavuşacak.

Fiat 10 Numara Şampiyonlar Ligi final organizasyonunda ayrıca tüm aşamalarda “drone” ile çekim yapılacak ve turnuvanın her anı sosyal medyadan paylaşılacak. 10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi’nin şampiyonu olacak takım, büyük ödül olarak Euro 2016 Futbol Şampiyonası’nda Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın maçını Fransa’da tribünlerden izleme şansını kazanmış olacak.

 

Bunları da beğenebilirsin