Krone, OE Olarak UltraGrip Max T Kış Lastiklerini Seçti

Krone, Goodyear’ın treylerler için çıkardığı kış lastiklerini orijinal ekipman olarak sunan ilk treyler üreticisi oldu.

Krone, zorlu kış koşullarında faaliyet göstermesi için ürettiği treylerlerde, Goodyear’ın 385/65R22.5 ve 385/55R22.5 ebatlarındaki UltraGrip Max T lastiklerini orijinal ekipman olarak tercih etti.

Goodyear EMEA Kamyon Lastikleri OE Satış Direktörü Peter Platje; “Krone’nin treylerler için en yeni UltraGrip Max T kış lastiklerimizi orijinal ekipman olarak tercih eden ilk treyler üreticisi olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni Goodyear UltraGrip Max lastiklerimizin kış mevsiminde gösterdiği mükemmel performans, araçların zorlu kış koşullarında gerçekleştirmesi gereken operasyonlarına ve yoluna devam etmesine yardımcı oluyor” dedi.

Goodyear’in yeni kış treyler lastiği 385/55R22.5 160K (158L) ve 385/65R22.5 160K (158L) olmak üzere iki ebatta piyasaya sunuldu. UltraGrip Max T, ağır vasıtalar için kış lastikleriyle ilgili yasal gereklilikleri karşılamasının yanı sıra M+S sembolü ve 3-Tepe-Dağ-Kar (3PMSF) işaretini de taşıyor.

Goodyear’ın ağır vasıtalar için piyasaya sunduğu en yeni kış lastiği serisi UltraGrip Max ailesi, ön aks lastiği olan UltraGrip Max S ve çeker aks lastiği UltraGrip Max D ile birlikte treylerler için son olarak tüketicilere sunulan UltraGrip Max T lastiğini kapsıyor.

Goodyear’ın ağır vasıtalar için geliştirdiği en yeni kış ailesi olan UltraGrip Max lastikleri, aşındığında bile kış mevsimi boyunca yüksek çekiş gücü seviyelerini korumaya devam ediyor. UltraGrip Max D yarı yarıya aşınma durumunda yüzde 40’a kadar daha fazla yol tutuşu ve yüzde 15’e kadar daha fazla kilometre performansı sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin