Mercedes-Benz Sprinter Okul Servisleri Öğrencileri Taşımaya Devam Ediyor

Mercedes-Benz Türk, Sprinter’de sunduğu güvenlik donanımları ve konforu ile okul servisi pazarında müşterilerin beklentilerini araçta bulunan üst düzey güvenlik sistemlerini standart olarak sunarak en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Öğrencilere özel güvenlik sistemleri

Sınıfında sunduğu üstün güvenlik özellikleriyle öne çıkan Sprinter’de 9.nesil ADAPTIVE ESP (ESP – Elektronik Dengeleme Programı), değişken yük ağırlığını dikkate alarak aracın ağırlık noktasını hesaplıyor ve güvenliği büyük ölçüde arttırıyor. Mercedes-Benz Sprinter, yönetmeliklere uygun olarak 3 noktalı ve gergili emniyet kemerleri, rüzgar savrulma asistanı, yağmurda fren desteği, rampa kalkış desteği, çarpışma önleme asistanı, şerit takip asistanı, adaptif fren lambaları, sıkışma önleyicili orijinal elektrikli kapıları ve okul araçlarında standart olarak kullanılan kamera sistemi ile öğrencilerin güvenli bir yolculuk yapmasını sağlıyor. Mercedes-Benz Sprinter, vücudun sırt bölgesini kavrayan ve konforlu baş dayama imkanı sunan ergonomik koltukları sayesinde rahatlığı da ön plana çıkarıyor.

Mercedes-Benz Sprinter araçlar donanım seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor

Mercedes-Benz Sprinter daha rahat kavranabilen, çok işlevli hidrolik direksiyonu ve “hız sabitleyici” özelliği ile rahat ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Farklı uzunluk, yükseklik, ağırlık ve dingil mesafesi seçenekleri ile çeşitli alternatifler sunan Sprinter araçlarda iki farklı dingil mesafesi, 5926’dan 7361 mm’ye kadar 3 farklı uzunluk seçeneği, “standart”, “yüksek” ve “ekstra yüksek” olmak üzere 3 farklı tavan seçeneği bulunuyor.

Mercedes-Benz Sprinter, Comfort ve Comfort Plus olmak üzere 2 farklı donanım seçeneğinin yanı sıra 10+1’den 22+1’e kadar farklı koltuk kapasiteleriyle tüm okul servisi müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyor. Sprinter, 163 beygir gücündeki motoru, öncü SCR dizel teknolojisi’yle donatılan BlueTEC sistemi ve Euro VI emisyon normlarını sağlayan motor özelliklerini sınıfında ilk olarak sunarken çevreyi de koruyor.

SCR Dizel Teknolojisi ve BlueTEC sisteminin özellikleri:

  • Egzoz gazını yeniden işlemden geçirir.
  • Emisyon oranını ve yakıt tüketimini azaltır.
  • Motor performansını yükseltir.

Mercedes-Benz Türk, standart olarak sunulan ürün gamı dışında, müşterilerin özel taleplerini de uygulayarak araçları ihtiyaçlara göre geliştirebiliyor. Ayrıca, araç alımlarında müşterilerimizin gelirine ve ihtiyaçlarına en uygun ödeme planlarıyla kişiye özel finansman çözümleri de sunuyor. Mercedes-Benz Sprinter okul servisi araçlar 130.420 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin