Mercedes-Benz Türk, BusStore Markasıyla 2. El’deki Başarısını Sürdürüyor

Mercedes-Benz Türk, 2. El faaliyetlerini yürüttüğü BusStore markasıyla, 2015 yılının ilk 9 ayında 422 adetlik satış hacmine ulaştı.

Mercedes-Benz Türk, BusStore markasıyla yürüttüğü 2. El otobüs faaliyetlerinde başarılı performansını sürdürerek, 2015 yılının ilk 9 ayında 422 adetlik satış hacmine ulaştı. 2009 yılından bu yana 2. Elde her marka ve model otobüs temin imkânı sunan şirket, ihracat pazarlarına yönelik ticari fırsat ve potansiyelleri de değerlendiriyor.

Geçtiğimiz yıl 555 adet satış yaparak önemli bir başarıya imza atan BusStore, profesyonel kadrosu ile “tek noktada tam hizmet” felsefesiyle pazardaki tüm otobüsler için alım-satım, takas, sigorta ve finansman imkânı sunuyor.

Mercedes-Benz Türk tarafından satılan 3 yeni otobüsten 2’si BusStore takası ile gerçekleştiriliyor. Travego otobüslerde ise bu katsayı neredeyse 1’e 1 şeklinde gerçekleşiyor.

BusStore Ekim ayına özel mevcut otobüsünü 2011 model Mercedes-Benz Travego 15 ile yenilemek isteyen müşterilere de cazip şartlarla alt takas imkânı sunuyor.

Türkiye genelinde yer alan 22 Mercedes-Benz Türk bayii, 2. El otobüs satışları öncesi ve sonrasında Mercedes-Benz kalite anlayışı ile BusStore’a destek veriyor. Her marka ve model otobüslerin alımını ve satımını gerçekleştiren BusStore, otobüsleri ayrıntılı ekspertizden geçirerek kategorilendirip satışa sunuyor. Böylece müşteriler, kendilerine en uygun 2. El otobüslere gerekli tüm bilgilere detaylı şekilde ulaşarak, güvenli bir seçim yapabiliyorlar. Ayrıca uzman BusStore ekipleri, alım-satımlarda gerekli devir, noter ve ruhsat işlemlerinin müşteri adına takibini de sağlıyor.

BusStore Türkiye olarak elde ettiği sürdürülebilir performansla, Daimler genelinde de farklarını ortaya koyuyor. BusStore Türkiye bu anlamda, geçtiğimiz yıl sergilediği başarı ile tüm Daimler içinde en yüksek ciroya ulaşarak küresel anlamda da önemli ve büyük bir başarıya imza attı. Daimler bu çerçevede BusStore ismini Avrupa’daki 2. El otobüs operasyonu için kullanmaya karar verdi. Bu istikrarlı başarının temelinde, markanın müşterilerinin istek ve beklentileri doğrultusunda esneklik gösterilmesi ve hem satış öncesi, hem de satış sonrası uzman ekipleriyle sunulan destek hizmetleri yatıyor.

Vizyonu, yeni araç pazarında olduğu gibi 2. El araç pazarında da güven ve kalite ile müşterilerin ilk tercih ettikleri lider marka olmak olan Mercedes-Benz Türk, BusStore ile tüm ürün gruplarında olduğu gibi 2. El otobüs pazarında da en üst seviyede hizmet kalitesi sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin