OMSAN’a 4. Kez “İnsana Saygı” Ödülü

Türkiye'nin en prestijli İnsan Kaynakları ödüllerinin verildiği kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni, İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 17 Şubat 2016 tarihinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. Törende Omsan, 4. kez İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri'nin 2015 yılı sahipleri belli oldu. İnsan Kaynakları alanındaki önemli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 17 Şubat 2016 tarihinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri, aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan, en çok istihdam sağlayan ve en çok başvuru alan firmalara veriliyor. Bu kapsamda kariyer.net tarafından yapılan değerlendirmeye göre Omsan, İnsana Saygı Ödülü’ne dördüncü kez layık görüldü. Omsan’ın ödülünü, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Müdürü Bilge Baykurt Özkes aldı.

Omsan’da nitelikli işgücünün varlığını, sürdürülebilir büyüme hedeflerine yönelik en önemli gerekliliklerden biri olarak gördüklerini belirten Özkes, Omsan’ın insana verdiği değerin bir kez daha takdir edilmiş olmasından gurur duyduklarını söyledi. Çalışanlara verdikleri değeri ve gösterdikleri özeni Omsan’da çalışmak üzere başvuran adaylara da gösterdiklerini belirten Özkes, bu davranış modelinin Omsan’ın DNA’sında yer aldığını sözlerine ekledi.

Bunları da beğenebilirsin