Orijinal Ekipman Lastik Tedariğini İlave Ebatlarla Genişletiyor

Hankook Lastikleri, Avrupa piyasasına yönelik Mercedes Benz Actros ve Atego modelleri için, birinci sınıf lastiklerini, e-cube MAX ve SmartFlex serilerinden ilave 20 lastik ebadıyla orijinal ekipmanda sunuyor.

Hankook Lastikleri, mevcut orijinal ekipman sözleşmeleri çerçevesinde Mercedes-Benz kamyon, Actros, Antos, Arocs, Econic ve Atego için orijinal ekipman ürünleri portfolyosunu ağır ve orta sınıf ticari araçlar segmentinde genişletiyor. Hankook’un Avrupa piyasasında en fazla bilinen ürünleri olan AL10+ ve DL10+ e-cube MAX, aynı şekilde SmartFlex AH31 ve DH31 serileri Mercedes Benz için orijinal ekipman olarak tedarik ediliyor.

AL10+ e-cube MAX (tüm akslarda kullanılabilen uzun mesafe lastikleri) dalgalı kılcal kanallı ve boylamasına devam eden kanal yapısıyla düzensiz aşınmayı engelliyor. AL10+ bu sayede daha fazla dayanıklılık ile birlikte uzun kullanım ömrü sunuyor. AL10+, geliştirilmiş bileşeni sayesinde hem daha fazla yüke dayanıyor hem de yüksek yakıt verimliliği sağlıyor. DL10+ e-cube MAX (uzun mesafe çeker aksı) ekstra geniş lastik sırtı ve derin kanalları ile daha uzun ömür sunarken üç boyutlu kılcal kanalları sayesinde sürücülere mükemmel çekiş gücü sunuyor. DL10+’da bulunan blok destekleri de aynı şekilde ilave kullanım ömrü ve düşük dönme direnci elde edilmesini de sağlıyor. Her iki desen de 315/80R22.5, 315/70R22.5 ve 315/60R22.5 olmak üzere üç ebatta orijinal ekipman olarak tedarik ediliyor.

Hibrit seri SmartFlex AH31 dört mevsim çeşitli yol şartlarına uygun ve düzenli aşınma ile uzun ömrün yanı sıra, belirgin şekilde düşük yuvarlanma direnci sağlıyor. Yenilikçi çeker aks lastiği SmartFlex DH31, en yeni 3PMSF işaretiyle (Three Peak Mountain Snowflake) kış şartlarında da mükemmel yol tutuş sağlıyor, ayrıca bölgesel ve uzun mesafe gibi çeşitli kullanım koşullarında yüksek çalışma gücü sergiliyor. SmartFlex AH31 ve SmartFlex DH31 315/80R22.5, 315/70R22.5 ebatlarında ve yeni Actros için 295/80R22.5 ebatlarında temin ediliyor.

Yol tutuş performansını ve kilometre ömrünü artırmak isteyen kullanıcıların taleplerini karşılayan e-cube Max DL 10+ ve SmartFlex serisi, kış kullanımına uygun geliştirildiklerini gösteren M+S ve 3PMSF sembollerini de taşımakta.

Hankook, 2014 yılında orta seviye kamyon sınıfı Atego ve ağır yük kamyonları Actros için Mercedes-Benz orijinal ekipman tedarikçisi seçildi. Mercedes-Benz gibi lider otomobil üreticilerinin stratejik ortağı olarak Hankook, kamyon ve otobüs lastikleri segmentinde birinci sınıf teknoloji ve üstün kaliteli ürünlerle ismini dünya çapında duyurdu.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin