Prontoplus’la İskoçya’da Highland Festivali’ne Davetlisiniz

Prontotour’un özel seyahat seçenekleri sunan markası ProntoPLus, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ile fotoğraf ve kültür turlarına devam ediyor. Seyahat severlerin usta fotoğrafçı Mehmet Turgut eşliğinde kadraj alıp, deklanşöre basma fırsatı yakaladığı gezilere ilgi yoğun. Vietnam-Kamboçya turunda muhteşem manzaralarla birlikte unutulmaz anları fotoğraflayan ve workshop tadında fotoğraf çekmenin inceliklerini öğrenen seyahat severler bu kez rotasını batıya çeviriyor. İlk olarak Nepal-Tibet seyahati ile başlayan, ardından Kamboçya-Vietnam turuyla devam eden gezilerin şimdiki durağı ise yemyeşil doğası, görkemli kaleleri ve kendine özgü kültürüyle İskoçya.

Sıra dışı seyahat deneyimleri sunan ProntoPlus’ın, Mehmet Turgut ile İskoçya ve Highland Festivali seyahati 14 – 19 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşiyor. İskoçya’nın muhteşem doğası ve görkemli kaleleriyle destansı bir yolculuğa çıkacak olan fotoğraf tutkunları; Edinburgh, South Queensferry, Falkirk, Stirling, Dunblane, Inverness, Loch Ness, Fort Augustus, Fort William ve Glasgow gibi sokakları tarih kokan şehirleri de gezme fırsatı buluyor.

Seyahat severler geleneksel kıyafetlerle İskoç danslarının sergilendiği ve İskoçya’nın tarihi sporlarını eğlenceli hale getiren Highland Festivali’nde, gayda eşliğinde İskoçya’ya özel tadımlarla Mehmet Turgut ile birlikte muhteşem fotoğraf kareleri yakalama imkânına sahip oluyor.

Bunları da beğenebilirsin