Scania’dan Müşterilerine Kapsamlı Kasko Desteği

HDI Sigorta, VDF Sigorta ve Scania işbirliğiyle oluşturulan Scania Kasko sayesinde, Scania marka ağır ticari araçlar güvence altına alındı.

Ağır vasıta, şehir içi ve şehirlerarası otobüsler ve deniz motorlarının önde gelen üreticisi Scania, HDI Sigorta ve VDF Sigorta işbirliğiyle geliştirilen Ağır Ticari Araç Kaskosu ile Scania marka araç sahiplerine ve kullanıcılarına kapsamlı bir kasko poliçesi sunuyor.

Avantajlı fiyatlar ile Scania kullanıcılarına hizmet edecek olan Scania Kasko, olası bir hasar durumunda uzman personel güvencesiyle müşterilerine orijinal parça ve yetkili servis desteği ile üst düzey koruma sağlıyor.

Scania Kasko sayesinde müşterilerinin araçlarının güvence altına alındığını belirten Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin “Ticari araçlar bir nevi yatırım ürünüdür. Müşterilerimiz yola devam edip operasyonda kaldığı sürece kazanırlar. Bu işbirliği ile avantajlı fiyatlarla oluşturulacak kasko poliçesi sayesinde müşterilerimize oluşabilecek maddi hasarlarda orijinal parça ve yetkili servis desteği ile üst düzey koruma sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

VDF olarak müşterilerine taşıt kredisinin yanı sıra sigorta hizmetini de tek noktadan verdiklerini hatırlatan VDF Grup CEO’su Tijen Akdoğan Ünver,  “Bu anlaşma ile Scania araç sahibi müşterilerimize marka güvencesi altında tek seferde 4 yıla kadar uzun süreli kasko hizmeti, yetkili satıcılarda orijinal yedek parçalar ile araçlarının hasarını teminat dahilinde ve belirli bir tutara kadar eksper ataması yapılmadan onarım olanağı, Euro poliçe seçeneği ile farklı para birimlerinde de ödeme kolaylıkları sunuyor olacağız. Marka bağlılığını yeni ürünümüz ile daha da ilerilere taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Gerçekleştirilen işbirliğiyle ilgili konuşan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise şunları söyledi: “Ağır ticari araçlarda markalı kasko poliçelerinin önemi her geçen gün artıyor. HDI Sigorta olarak oto sigortalarında büyümemiz de devam ediyor. Doğuş Otomotiv ve VDF Sigorta ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin üç şirket için de oldukça faydalı olacağına inanıyorum. Sektöründe böylesine yer edinmiş bu şirketlerin gerçekleştirdiği projede bizim yanımızda asıl kazananın müşterilerimiz olacağını belirtmek isterim. 2016 yılında da bu işbirliğimizi geliştireceğimizi ve somut sonuçlarını almaya başlayacağımızı düşünüyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin