Tırsan Bayileriyle Bir Araya Geldi

Tırsan, 5 Kasım Perşembe günü İstanbul’da Radisson Asia Hotel’de yurtiçi satış bayileri ile bir araya geldi. Tırsan Yurtiçi Satış Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız’ın açılışını yaptığı toplantıda, 2015 yılı değerlendirmesi, yurtiçi ve yurtdışı pazar analizleri, ileriki dönemler için hedeflenen planlar ve stratejiler ele alındı.

Tırsan Yurtiçi Bayi Koordinatörü Aydın Temel yaptığı konuşmada, “Tırsan olarak müşterilerimizin memnuniyetini tek başarı kriteri olarak benimsemekteyiz. Müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinlemek adına hızla büyümeye devam eden geniş bayi ağımız ile birlikte, sahip olduğumuz ekip ruhunu ortaya koyarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.

Temel, “2015 yılında yapmış olduğumuz saha ve müşteri ziyaretleri ile toplam da 385.260 km yol kat ederek, bayilerimiz ile birlikte dünyanın etrafında 10 tur atmış olduk. 2016 yılında da aynı şekilde bayilerimiz ile iş birliği içerisinde olarak müşteri ziyaretlerimize aynı hızda devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Avrupa Başarılarımız Artarak Devam Ediyor
Tırsan’ın yurtiçi ve yurtdışı pazarında başarıları ile ilgili bilgileri bayiler ile paylaşan Tırsan Pazarlama ve Ürün Yönetimi Koordinatörü Volkan Oflaz, yaptığı sunumda “Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer markası ile 100’den fazla tenteli/perdeli satışı ile ilk defa Portekiz pazarına giriş yaptık. Schenker, Wallenborn, Hoyer, Dubai Emirates projeleri gibi kilit müşteri ilişkilerini geliştirerek Avrupa’da ihalelere imza attığımız başarılı bir yıl geçirdik. Akaryakıt sektöründe tanker ürün gamında Polonya’da toplam pazardan daha fazla büyüyerek yüzde 20 pazar payı elde ettik. İspanya ve Fransa’da yeni ürünlerimizi lanse ederek yeni bayilerimiz ile bayi ağımızı genişlettik.” açıklamasında bulundu.

Oflaz, “Rusya’da yatırıma devam eden tek uluslararası oyuncuyuz ve low-bed segmentinde hala pazar lideriyiz, atık tankerinde Almanya’da pazar lideri ve Talson markamızla Air Cargo taşımacılığında Avrupa lideriyiz” dedi.

Satış Sonrası Hizmetlerimize Son Hız Devam Edeceğiz
Tırsan Treyler Satış Sonrası Teknik Hizmetler Koordinatörü Okan Yasan, “Türkiye’de sahip olduğumuz 3S ve 2S olmak üzere toplamda 60’a yakın satış sonrası servisimizle bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile müşterimize hızlı ve kolay hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra müşterilerimize yurt içi ve yurtdışı olmak üzere eğitimlerimize son hız devam etmekteyiz, 2015 yılında yurt dışı ağırlıklı olarak yapmış olduğumuz eğitimlerin yüzde 81’i yurtdışında yüzde 19’u yurtiçinde gerçekleştirilmiştir” dedi. Yasan, “2016 yılında müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve daha iyi hizmetler sunmak adına yeni projelerimizi devreye alacağız” ifadesini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin