TRW Proequip, 2016 Yılında Ağır Vasıta Fren Grubunu Tamamlıyor

TRW, TRW Proequip markası altında piyasaya sürülen Ağır Vasıta (HCV) programına 2016 yılı içerisinde fren disk ve kaliperlerinin de ekleneceğini duyurdu.

TRW, TRW Proequip markası altında piyasaya sürülen ağır vasıta (HCV) programına 2016 yılı içerisinde fren disk ve kaliperlerinin de ekleneceğini duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan TRW Ağır Vasıta Pazarlama Müdürü Dennis Christ, “Ağır vasıta işimiz, attığımız her adımda daha da güçlenmeye devam ediyor. 2015 yılında, önemli pazarlarda yüzde 10'luk bir büyüme elde ettik. Bu büyümeyi ürün ve dijital alandaki stratejik gelişmelere borçluyuz. Kalabalık ve büyüyen bir pazarda böyle sonuçlar elde etmek çok önemlidir. Müşterilerimize komple ağır vasıta fren ürün gamını sunduğumuzda neler başaracağımızı düşünmek bizi çok heyecanlandırıyor” dedi.

“Ağır vasıta yenileme pazarı, uzun zamandır beklediği üst segment komple fren tedarikçisine 2016 yılında kavuşuyor”  

Önümüzdeki 12 ay boyunca sayısı 100'ü geçen ECER90 onayına sahip fren diski ve yenileştirilmiş havalı fren kaliper programı da dahil olmak üzere komple Havalı Disk Fren Sistemi pazara sunulacak. Bu ürün grupları, fren gamının eksiksiz hale gelmesi için TRW Proequip disk balata programına dahil edilecekler.

Eksiksiz ve tam paket fikri ile müşterilerine sadece ürün sunmanın çok daha ötesini hedeflediklerini söyleyen Dennis, “Yeni TRW Ürün Kataloğu ve Uygulaması gibi dijital gelişmeler sayesinde müşterilerimizin TRW ürünlerine hiç olmadığı kadar sorunsuz ve kolay bir biçimde erişebilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca, web sitemizde yer alan ücretsiz çevrimiçi teknik bilgi merkezimiz ‘Tech Corner’ aracılığıyla sahip olduğumuz tüm teknik bilgileri müşterilerimiz ile paylaşarak, işleri için katma değer sağlıyoruz” dedi.

Binek araç segmentindeki başarılarını ağır vasıta segmentinde de gösterme hedeflerini dile getiren Dennis konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı:

"TRW, ZF Friedrichshafen AG’ye bağlı 5’inci departmandır. Buna OE tedarikçisi olmanın verdiği tecrübe, müşteri memnuniyeti, ürün gelişimi ve ürün gamına verdiğimiz önemi de ekleyince aynı binek araç segmentinde olduğumuz gibi ağır vasıtada da pazarın en büyük komple fren tedarikçisi olmayı hedefliyoruz"

Bunları da beğenebilirsin