Ulaşımcılar VOİTH İftar Yemeğinde Biraraya Geldi

Türkiye’de hedeflerini büyüten güç aktarma tekniği şirketi VOITH Turbo, 24 Haziran Çarşamba günü İstanbul Özel Halk otobüsü şirket yöneticileri ve sektör temsilcilerini iftarda buluşturdu.

İftar programına VOITH Turbo Türkiye Genel Müdürü Mustafa Kasımlı, VOIH Bölge Satış Müdürü Onur Yenihan, Özulaş AŞ. Başkanı Göksel Ovacık,Mavi Marmara Ulaşım AŞ. Başkanı Ramazan Gürler, İstanbul Halk Ulaşım AŞ. Başkan vekili Hasan Durgun, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri AŞ. Başkanı Yalçın Beşir, Öztaş Ulaşım AŞ. Başkanı Cemal Soydaş ve şirketlerin yöneticilerinin hazır bulunduğu iftara, IETT Araç Bakım Onarım Daire Başkanı Aydın Karadağ, TOHOB Genel Sekreteri Onur Orhon ve FSM Demirbaş yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş ile Temsa Yurtiçi Satış Müdürü Baybars Dağ katıldı.

VOITH Turbo Türkiye Genel Müdürü Mustafa Kasımlı hoşgeldin konuşmasında , “Geleneksel iftarımızda, toplu taşımanın fedakâr emekçilerini ağırlamaktan büyük gurur ve kıvanç duyuyoruz. Birlik, beraberliğiniz daim olsun, sizler ile diyaloğumuzu daha da artıracağız, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin