ZF, Türkiye Merkezli Barsan Global Lojistik’in Dijitalleşme Serüvenini Destekliyor

ZF, Avrupa ve Orta Doğu’da ticari araçlarını Transics markalı gelişmiş bağlanabilirlik çözümleriyle donatmak üzere global bir entegre lojistik hizmetleri tedarikçisi olan Türkiye merkezli Barsan Global Lojistik ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

ZF’nin WABCO’yu satın almasıyla oluşturulan Ticari Araç Kontrol Sistemleri Departmanı, yapılan anlaşma kapsamında Barsan’ın 800 kamyon ve 1.000 treylerini, lider Transics markalı TX-SKYTM yerleşik bilgisayarları ve TX-TRAILERPULSETM gelişmiş treyler takip sistemi ile birlikte uzaktan arıza teşhis çözümleriyle donatacak. Bulut tabanlı dijital servis platformlarıyla bağlantılı olarak TX-CONNECTTM ve TX-TRAILERFITTM; filolara treyler durumuna erişim sağlarken, aynı zamanda treyler kapasitesini ve kullanımını optimize etmeye yardımcı olan operasyonel verilere de gerçek zamanlı olarak erişim sağlamaktadır.

Gerçek zamanlı filo yönetim imkanları ve veriye dayalı sunduğu bilgiler sayesinde, ZF’nin gelişmiş Filo Yönetim Çözümleri (FMS), dijital dönüşüm serüvenini destekleyerek ve operasyonel verimliliğini artırarak Barsan’ın güçlü müşteri hizmetlerinde ve kalite odaklı yaklaşımında daha da fark yaratmasını sağlayacaktır.

Bu anlaşma ZF’nin uzun süreli Türk ortağı olan İntermobil ile yakın bir iş birliği içinde gerçekleştirilmiştir.

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap