ARS-PET’in Tercihi Yine Tırsan Oldu

Tırsan, ARS-PET Uluslararası Nakliyat’a 20 adet tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega semi-treyler teslim etti. Tırsan Adapazarı Fabrikasında gerçekleştirilen törene Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, Yönetim Kurulu Üyeleri Aslan Savaşan, Cem Savaşan ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Bugün burada filosunun tamamı Tırsan araçlardan oluşan bir firmaya teslimat yapıyoruz ve ARS-PET firmasına yakın zamanda teslim ettiğimiz 120 treylerimiz, bu bizim için çok önemli. Bu da şunu gösteriyor ki müşteri ile iyi ilişki hem sürdürülebilirliği sağlıyor hem de memnuniyeti de garanti altına alıyor” açıklamasında bulundu.

Nuhoğlu, “Tırsan olarak yeni ürünler, yeni bakış açıları, müşteri ihtiyaçları ve taşıma modlarına göre rekabetçi olmak için müşteri ile sürekli yan yana olarak farkımızı ortaya koyacağız. Böylece müşterimiz kazanacak, ihracatçı kazanacak, ülke kazanacak ve doğal olarak da Tırsan da bu konudaki başarısını sürdürecektir” dedi.

Çetin Nuhoğlu, ”Teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçların tasarımı özeldir ve tasarımı Ayhan Bey’e aittir. Onun yönlendirmesi ve Tırsan Ar-Ge merkezimizde bulunan uzman mühendislerimizin çalışmaları ile ortaya çıkmış bir modeldir. Hem fikirden dolayı hem de bizi bu konuda tekrar tercih ettiği için kendisine teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

Tırsan Treylerlerden Çok Memnunuz
ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Savaşan, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Tırsan marka treylerlerden çok memnunuz. Tırsan Adapazarı Fabrikasına ilk olarak 1995 senesinde gelmiştik, şuan görüyorum ki uçak moduna geçmişler. İşçilik çok güzel, hataya yer yok. Ben arabadan çok iyi anlarım, yapılan işçilik ve kaynak çok güzel. Örneğin 1995 senesinde ilk aldığımız Tırsan treylerlerin hiç birisinde şasesi çatlaması olmadı ve hiç kaynak yaptırma ihtiyacı duymadık” açıklamasında bulundu.

ARS-PET Uluslararası Nakliyat Yönetim Üyesi Aslan Savaşan yaptığı açıklamada,” Bugün burada başta Sayın Çetin Nuhoğlu ve Tırsan ailesi olarak bizleri ağırladığınız için büyük mutluluk duyuyoruz. Firma olarak 50 yıldır nakliye sektörünün içerisindeyiz, 330 tane treylerimiz var, bu dönemde de 120 alımımız oldu. Biz başka bir markanın treylerini hiç kullanmadık, Tırsan’dan başka marka da bilmeyiz. Tırsan, nakliye sektörünün her daim neye ihtiyaç duyduğunun bilincinde olan bir firma, gerek kullandığı materyaller gerekse ürettiği araçlar olsun her konunda dört dörtlük” dedi.

Savaşan, “ Fabrikayı gezdikten sonra da Tırsan’ın çok ileri teknolojiye sahip olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Özelikle Türk sermayesi olan bir fabrikayı burada görmek bizim için çok önemli. Bizler de müşteri olarak bu başarıda pay sahibi olduğumuzu düşünüyor ve çok mutlu oluyoruz. Çetin Bey’i ve Tırsan ailesini bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Tırsan treyler kullanmaktan çok memnunuz ve ilerleyen dönemlerde de devam etmesini diliyoruz” ifadesini kullandı.

Aslan Savaşan, “Taşımacılık sektöründe de firma olarak İzmir’de 1 numarayız, sefer sayısı olarak Türkiye’de 6. sıradayız. Bizler taşımacılığı çok iyi bildiğimiz ve yaptığımız için bu sektörde her zaman var olacağız. Taşımacılık hiçbir zaman bitmeyecektir. Ekonomi seçimden sonra düzeleceğine inanıyoruz, bizler istihdam sağlayan insanlar olarak buna devam etmeliyiz” dedi.

Müşterilerimizin Her Zaman Yanındayız
Çetin Nuhoğlu, “ Böyle bir tesis gerçekten dünyada çok nadir görülür. Bir Türk firması olarak biz bunu başardık. Bekçisinden, kaynakçısına, montajcısından her bir çalışanımız ile böyle güçlü ve müthiş bir ekip oluşturduk. Sahip olduğumuz bu ekip ruhu Avrupa’daki hedeflerimizi yakalamamız için önemli bir güç kaynağı oluşturmaktadır. Avrupa’daki rakiplerimize baktığımızda açıkçası inanılmaz önlerdeyiz. Gerek kalitemiz, gerek kapasitemiz, gerekse fabrikamızın yerleşimi ve sistemleriyle. Tüm müşterilerimizin markamıza duyduğu güven, satıştan tutun üretime kadar tüm ekibin başarısıdır. Gururluyum, Türkiye’de var olan bir markanın rakipleriyle kıyaslandığın da her açıdan önde olması beni sevindiriyor” açıklamasında bulundu.

Nuhoğlu son olarak, “Tırsanın en önemli farkı her müşterilerinin her koşulda yanında olmasıdır. Bünyemizde bulunan AloTır müşteri hizmetlerindeki personellerimiz her gün 50 müşterimizi arayıp şikâyet ve taleplerini dinleyerek, gerekli birimlere bilgi verir. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve kolay çözümler sunarız” dedi.

Bunları da beğenebilirsin