İmsan Group’a 50 adet yeni Renault Trucks T 520 çekici

Mersin mekezli olarak 2000 yılında faaliyetlerine başlayan İmsan Group, 20 Avrupa, 18 Asya ve Ortadoğu ülkesi olmak üzere çekici filosu ile toplamda 38 ülkeye karayolu taşıma hizmeti sunuyor. İmsan Group, her geçen gün gelişen operasyonları doğrultusunda filo yatırımlarına da devam ederek 50 adet yeni Renault Trucks T 520 çekici alımıyla seçimini yine yüksek performans ve verimlilikten yana kullanıyor.

Mersin, Kızıltepe, İstanbul, İzmir ofisleri ve Almanya, Irak, İtalya ülkelerindeki güçlü depo ve partner iş birlikleri ile İmsan Group, frigorifik taşımalarda ağırlıklı olarak medikal, ilaç, gıda, yaş sebze ve meyve; tenteli taşımalarda ise tekstil, inşaat malzemesi, otomotiv yedek parçaları, makine, metal ve metal ürünleri, hammadde, kuru gıda lojistiği sağlıyor. İmsan Group’un Ortağı ve Genel Müdürü Kerem İmrak, her lojistik operasyonunun ayrı dinamiği olduğunun altını çizerek; “Rekabetin yüksek, şartların zaman zaman çok zorlayıcı olduğu lojistik sektöründe filonuz, operasyonların bel kemiği. Değişen dinamikler ve müşteri talepleri, lojistik şirketlerini her zaman gelişime yönlendiriyor. Bu doğrultuda filo yatırımlarınız da büyük önem taşıyor. İmsan Gropup olarak yıllardır Renault Trucks çekicileri kullanıyoruz. Filomuzda bulunan diğer araçlarımızla kıyasladığımızda maliyet-performans kazancı çok yüksek araçlar. Değişik konfigürasyonları farklı bölgelere operasyonlarımızda kullandığımız Renault Trucks çekicilerin bizim için değişmeyen özellikleri, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi” diye belirtti.

“Tüm araçlarımız, Renault Trucks Excellence himayesinde”

Tüm araçlarında Renault Trucks satış sonrası bakım sözleşmelerinden faydalanan İmsan Group, yeni araçlarını da Excellence bakım paketleri ile teslim aldı. Satış sonrası hizmetler sayesinde ön görülemeyen bakım-onarım nedeniyle oluşabilecek maliyet, zaman ve iş gücü kaybı risklerini ortadan kaldırdıklarına değinen İmrak; “Bakım sözleşmelerimiz sayesinde araçlarımızın tüm süreçleri Renault Trucks tarafından koruma altına alınıyor diye düşünüyoruz. Planlanan bakım ve onarımlar, araçlarımızın kesintisiz olarak operasyonlarına devam etmesini sağlıyor. Erman Ticari Araçlar ile sağladığımız güçlü koordinasyon sayesinde araçlarımızın bakım ve onarımı konusunda sorunsuz ve ön görülebilir bir iş akışı yapabiliyoruz. Satış sonrası hizmetlerden memnuniyetimiz, tabi ki alım kararımızda olumlu bir etki yaratıyor” dedi.

Erman Ticari Araçlar Genel Müdürü Emrah Deniz ise; “İmsan Group, bölgemizin önde gelen lojistik şirketleri arasında yer alıyor. Devam eden alımlarında Renault Trucks markasına duydukları güven ve sadakat bizleri gururlandırıyor. Hem satış hem de satış sonrası süreçlerinde Renault Trucks’ın güvenilir iş ortaklığı çerçevesinde İmsan Group ile koordineli çalışarak araçlarının tam performansta operasyonlarına değer katması için tüm desteği vereceğiz” şeklinde açıkladı.

Bunları da beğenebilirsin