Mapar Otomotiv’den İzmir’e 7 bin metrekarelik Temsa servisi

İzmir Bornova’da Mapar Otomotiv tarafından yapımı tamamlanan Temsa Yetkili Servisi hizmete girdi. 7 bin metrekarelik büyüklüğüyle dikkat çeken servis, Temsa portföyündeki tüm otobüs ve midibüslerin yanı sıra FUSO Canter modellerinin servis ve bakım işlemleri yapılacak.

Türkiye’deki araç parkını genişletmeye devam eden Türk ticari araç sektörünün köklü markalarından Temsa, 2021 yılında başlattığı servis ağı dönüşüm projesini yaygınlaştırmaya devam ediyor. Satış sonrası hizmetler dönüşümün ana prensibi olarak belirlediği müşteri memnuniyetini, İzmir ve çevre illerde de güçlendirmek için önemli bir adım atan TEMSA, bölgedeki yeni servisini hizmete açtı.

Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Erdi Şahin ve İzmir Şubesi Genel Müdürü Caner Perk’in ev sahipliğindeki açılış törenine, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Temsa CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, Temsa Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Önder Göker, Temsa Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, Temsa Satış Direktörü Baybars Dağ, Temsa yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Mapar Otomotiv tarafından gerçekleştirilen yatırımla yapımı tamamlanan servis, ticari araç segmentinin en önemli kriterlerinden biri olan hızlı ve güvenilir yol yardım hizmetini bir adım daha ileriye götürerek, Temsa’nın bölgesel gücünü pekiştirecek.

TİCARİ ARAÇ SEKTÖRÜNE İLHAM KAYNAĞI OLACAK

Düzenlenen törende konuşan Temsa CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, Temsa’nın sahip olduğu tüm kurumsal yönetişim esaslarının yanında değerlerine bağlı, iddialı iş yapan, müşterisini merkeze alan bir şirket olduğunu hatırlatırken, “Mapar Otomotiv’in gerçekleştirdiği bu yatırım aslında sadece İzmir’e, Ege’ye, Temsa’ya fayda sağlayan bir yatırım değil. Bu yatırımlar arttıkça, satış sonrası hizmetler böyle ilham verici hikayelerle zenginleştikçe, üretimde Avrupa’nın bir numarası olan Türk ticari araç sektörü de ülkemizde hak ettiği değeri daha iyi görecek. Ülkemize, insanımıza daha kalıcı bir değer yaratmak için bu yatırımların çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yatırımı hayata geçirerek, Türk ticari araç sektörüne ilham kaynağı olan başta Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve İzmir Şube Genel Müdürü Caner Perk olmak üzere, tüm Mapar Otomotiv ailesini yürekten tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Mapar Otomotiv İzmir Şube Genel Müdürü Caner Perk ise Temsa ile uzun soluklu ve başarılarla dolu bir iş birliğine imza attıklarını belirten Caner Perk, “Temsa servisimiz 3 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 7 bin metrekarelik bir alana kurulu. Şu an 21 kişilik bir istihdam yaratıldı. 2024 yılı içinde bu sayının 50’ye ulaşmasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin