Pamukkale yine MAN’ı tercih etti

Bu yılın başında 22 adet NEOPLAN Tourliner ve 78 adet de MAN Lion’s Coach 2+1 VIP’den oluşan 100 adetlik siparişini tamamlayan Pamukkale Turizm, yine MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’i alacak. Pamukkale Turizm’in 100 otobüslük siparişlerinin ilk bölümünü oluşturan 50 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP otobüs, 26 Ekim 2016 Çarşamba günü, Ankara MAN üretim tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

MAN’ın Ankara Akyurt’taki otobüs üretim tesislerinde gerçekleştirilen törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, TopUsed Satış Direktörü Aydın Yumrukçal, TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün ile Otobüs Bölge Koordinatörü Emrah Albustanoğlu katıldı. Törende kısa süre önce MAN Truck & Bus Güney Afrika Cumhuriyeti Kamyon Satış Direktörlüğü görevini üstlenen D. Eren Gündüz’ün yanı sıra Şensan Otomotiv ve VDF (Volkswagen Doğuş Finans) yetkilileri de hazır bulundular. Pamukkale Turizm’den de Yönetim Kurulu Üyeleri Cafer Sadık Bababalım, Turhan Bababalım, Mazlum Bababalım, Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali Akçın’ın yanı sıra Pamukkale Turizm Bölge Koordinatörleri ve Bölge Müdürleri de teslimat törenine katıldılar.

i_MAN___Pamukkale___2

“Asıl önceliğimiz; iş ortağımızda memnuniyet yaratmak”

Türkiye seyahat ile ağır ticari araç sektörlerinin çok önemli iki markası; Pamukkale Turizm ve MAN arasındaki köklü dostluğa vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, “Böylesine iki önemli kuruluş arasındaki dostluğun bu kadar uzun sürmesi, aslında her iki taraf için de çok değerli ve çok önemli bir değer. Çünkü böylesine köklü işbirlikleri, ancak her iki taraf için de bir ‘memnuniyet’ sözkonu ise bu kadar yıl sürdürülebilir. Pamukkale Turizm gibi alanında öncü kuruluşların bizi tercihi, teveccühü, doğal olarak bizde memnuniyet yaratıyor. Pamukkale Turizm özelinde, kurumsal ilişkiler kadar, kişisel iletişimde de yakaladığımız sıcak ve samimi iletişim de bizler için ayrı bir memnuniyet kaynağı. Ancak bizim için yani MAN Ailesi için asıl olan; müşterilerimizde, bizim deyimimizle iş ortaklarımızda memnuniyet yaratmak, onlara fayda sağlamaktır. MAN olarak yüksek nitelikli araçlarımızla olduğu kadar, Ar-Ge’mizle, sunduğumuz Satış Sonrası Hizmetler ve çeşitli hizmetlerimizle geleneksel bir şekilde hep bu konuya odaklanıyoruz. Bu açıdan; Pamukkale Turizm ile olduğu gibi sürdürdüğümüz uzun yıllara dayalı dostluklar, iş ortaklıkları da bizler için ayrı ve özel bir anlam taşıyor” diyerek, Pamukkale Turizm ile MAN arasındaki bu güzel işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğine olan inancını vurguladı.

i_MAN___Pamukkale___1

“Pamukkale, ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarına çok daha güçlü olarak devam ediyor”

Pamukkale Turizm’in 1 yıl içinde 22 adet NEOPLAN Tourliner ve 78 adet MAN Lion’s Coach 2+1 VIP olmak üzere 100 adetlik otobüs alımını tamamlayarak 2016 yılına dev yatırımla başladığını hatırlatan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç; mıştı. O tarihte yatırımlarının hız kesmeden önümüzdeki yıl da devam edeceğini müjdeleyen Pamukkale, bugün filosuna 50 adet MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP otobüs ekleyerek 2017 yılına girerken, hedeflerini gerçekleştirmekle beraber büyüme planlarına da hız kesmeden devam ediyor” dedi.

Bugün teslimatı gerçekleştirilecek 50 araç ile birlikte öz mal araç filosunun %90’ının MAN, kalan %10’luk bölümünün ise diğer markalardan oluştuğunu belirten Mustafa Özdalgıç; “Son dönemde filomuzun ezici çoğunluğunun MAN araçlarından oluşması, sadece araçlarının ileri teknoloji ürünü olmalarından, konforundan ya da hizmetlerinden kaynaklanmıyor. PAMUKKALE ve MAN’ın “Ben yaptım oldu!” yaklaşımından ziyade; üretimde “müşterilerinin isteklerini ve taleplerini dikkate alma”, “müşterilerinin sesine kulak verme” konusunda aynı oranda hassas olmaları, iki kurumun da yöneticilerinin kaliteleri ve aynı dili konuşuyor olmaları, dürüst ve samimi iletişim, MAN’ın araçlarını tercih etmede en önemli etkenlerdir. Pamukkale Turizm olarak, kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz; müşterilerimize en kaliteli, en doğru hizmeti sürdürülebilir şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP de beklentilerimizi en üst seviyede karşılıyor. Yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’de hem koltuk adedi hem de konfor alanında yapılan geliştirmelerle hem işletme hem de yolcu açısından önemli avantajlar sunuluyor” dedi.

Finansal çözümleri Vdf ve Şensan Otomotiv tarafından gerçekleştirilen Pamukkale Turizm’in 100 adetlik siparişinin kalan bölümü ise 2017 yılı başlarında teslim edilecek. Sözleşme kapsamında ikinci el araçların takasını ise TopUsed ve Şensan Otomotiv gerçekleştiriyor.

Bunları da beğenebilirsin