Pamukkale Turizm, yatırımlarına devam ediyor

Pamukkale Turizm’e 20 otobüslük Lion’s Coach EfficientLine filosu, MAN’ın Ankara üretim tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi. Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, VDF MAN Finans Satış Müdürü Soner Delikan’ın yanı sıra Pamukkale Turizm’den Ankara Bölge Müdürü Ufuk Bababalım, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve her iki şirket yetkilileri katıldı.

Performansta güçlü, yakıtta cimri

MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP otobüslerin Türkiye yollarında yıllarca tecrübe edilmiş, hem yolcusunun hem de işletmecisinin memnuniyetlerini kazanmış, seyahat sektöründe haklı ve tescilli bir konumda olduğunu belirten Pamukkale Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy da, “Gerek sağladığı konfor, gerek yakıt tasarrufu ve gerekse ikinci eldeki avantajları ile Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP, net bir şekilde kendini kanıtlamış bir model. Yeni neslinde ise geliştirilen bir çok özelliğinin yanı sıra Euro 6C ile gelen avantajlar gerçekten de çok önemli. MAN, Euro 6’nın temelini oluşturan Common Rail teknolojisindeki tecrübesini ve uzmanlığını konuşturmuş. Hem motorun gücünü 460 beygire çıkarmış ve torku arttırmışlar, hem de zaten yakıt tasarrufunda rakipsiz olan selefine göre daha yüksek tasarruf oranı sağlamışlar. Yeni nesil MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP, EfficientLine serisinin bilinen avantajlarının yanı sıra Euro 6C motoruyla, gerçekten de tam anlamıyla bir yakıt cimrisi olmuş. Tüm bunlara bir de MAN ile uzun yıllara dayanan köklü dostluğumuz ile yaygın ve cazip fırsatlar sunan Satış Sonrası Hizmetler faktörlerini eklediğimizde, yeni filo yatırımımızdaki tercihimiz de net bir şekilde gerçekleşti” açıklamasında bulundu.

MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’ler, yeni nesli ile benzersiz avantajlar sunuyor…

2017 yılının ilk teslimatını, Pamukkale Turizm gibi Türkiye seyahat sektörüne önemli katkılarda bulunan, işinde uzman ve köklü bir kuruluşa gerçekleştirmenin kendisi için ayrı ve özel bir anlam taşıdığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, “Pamukkale Turizm’e teslim ettiğimiz 20 adet otobüsün tamamı, yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP araçlardan oluşuyor. Gerek Pamukkale Turizm’in önceki ve şimdiki siparişlerindeki bu tercihi ve gerekse sektörün bu yöndeki teveccühü, bizim bu alanda da ne kadar doğru bir geliştirme yaptığımızı da net bir şekilde ortaya koyuyor. Gerçekten de MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP, benzersiz yakıt tasarrufu, koltuk sayısı ve sunduğu konfor gibi birçok özelliği ile hem işletmeci hem de yolcuların büyük beğenisini ve takdirini kazanan sınıfında adeta rakipsiz bir otobüs. Sağladığı yakıt ve işletme tasarrufu ile seyahat sektöründeki rekabet ortamında sahibine çok önemli avantajlar sunuyor, konforu ile de fark yaratıyor” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin