ŞENER LOJİSTİK’İN SÜREKLİ GELİŞTİRDİĞİ BİTÜM OPERASYONLARINDA TEK TERCİHİ TIRSAN

Güvenilir lider Tırsan; Kalite, Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik ilkeleri doğrultusunda müşterilerine hizmet sunan Şener Lojistik’e 20 adet Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker teslim etti.

Taşımacılığın her sektöründeki müşterileri ihtiyaçlarını, Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Şener Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Şener ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan bünyesinde yer alan Kässbohrer, güvenlikten asla ödün vermeden hafifliği, kullanım kolaylığı ve kalitesiyle öne çıkan tanker ve siloları ile ürünlerini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu yaklaşımının bir sonucu olarak Tırsan, ödüllü Ar-Ge merkezinde geliştirdiği Kässbohrer Yüksek Güvenlikli Bitüm Tankeri ile “Güvenlik” kategorisinde dünyanın en prestijli inovasyon ödülü Treyler İnovasyon 2017 ödülünü kazanmıştır. Tırsan tehlikeli madde taşımacılığına yönelik geniş ürün gamı ile hem Türkiye’de hem Avrupa’da tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti veren müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır. Akaryakıt taşımacılığının öncü firmalarından Şener Lojistik’e Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerlerinin teslimatını gerçekleştirmekten gurur duyuyor ve ileriki yıllarda da iş birliğimizin devam edeceğine inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Araçlarına Olan Güvenimiz Tam

Şener Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Şener gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada;” Süreç hatalarına bağlı kaza ile oluşabilecek risklerin ve kayıpların önlenmesi için sürekli iyileştirme süreçleri, şirket kültürümüzün bir parçası olarak kabul edilmektedir.  Bu konuda en büyük destekçimiz Tırsan’dır, son yapmış olduğumuz 20 adet Kässbohrer Bitüm Tankeri, her türlü iklim koşuluna uygun farklı izolasyon ve ısıtma sistemleri seçenekleri ile firmamıza farklı çalışma koşullarında kolay ve sorunsuz çalışma avantajı sunuyor. Bunun yanı sıra Bitüm Tankerleri, tasarım gücü sayesinde sınıfının en hızlı boşaltımını gerçekleştirerek operasyon maliyetlerimizi de minimuma düşürüyor. Çetin Başkanımın da belirttiği gibi, Tırsan dünyanın en prestijli ödüllerinden birini Türkiye’ye getirdi bu da bizim için çok gurur verici bir durum. Tırsan araçlarına olan güvenimiz tam” dedi.

Şener, sözlerine şöyle devam etti;” Şener Lojistik olarak, müşterilerimizin gereksinimlerine ve onların yorumlarına, isteklerine, önerilerine veya şikayetlerine karşı daima önleyici tedbirleri de içeren bir uygulamayı benimser, servis kalitesini sürekli iyileştirmeye çalışırız. Yine bu noktada Tırsan, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu geniş servis ağı, uzman personeli ve ihtiyacımızı tam karşılayan hızlı hizmetleri ile her daim yanımızda. Önümüzdeki yıllarda da yapacağımız yatırımlarımız da yine tek ve tek tercihimiz Tırsan olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Bunları da beğenebilirsin