Tırsan teslimatlarına devam ediyor

15 Haziran’da yapılan törenle, Ebam Uluslararası Nakliyat’a 22 adet ve ASL Lojistik’e 18 adet Tırsan Perdeli Mega Semi-Treyler teslim edildi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasındaki teslimat törenine; Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Ebam Uluslararası Nakliyat ve ASL Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlubaş, ASL Lojistik Genel Müdürü Sezer Soner ve Tırsan Satış ve Bayi Yönetimi Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, son 2 yılda yurtdışına önemli yatırımlar yaptıklarını vurgularken bunun karşılığını aldıklarını belirtti. Geçtiğimiz yıl 120 milyon dolarlık ihracat yaptıklarını ifade eden Nuhoğlu, 2017 yılı sonunda da % 20 artışla, 150 milyon dolar ihracat gerçekleştireceklerini söyledi.

5 Temmuz tarihinde 600’den fazla Avrupalı sektör temsilcisi ile Ulm fabrikasında, özel tanıtım günü şeklinde dev bir organizasyon yapacaklarını ve bütün ürünlerini sergileyeceklerini aktaran Çetin Nuhoğlu, Tırsan’ın geniş ürün gamının Avrupalı müşteriler tarafından şaşkınlıkla karşılandığını söyledi.  Nuhoğlu, “Bizdeki ürün çeşidini görenler, ‘Bunu da mı üretiyorsunuz?’ diye sormaktan kendilerini alamıyorlar.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin