Türkiye’nin En Büyük Volkswagen Crafter Filosu Altur’un

Altur Turizm filosunu Volkswagen Crafter modelleriyle güçlendirmeye ve genişletmeye devam ediyor. Türkiye'nin en geniş taşımacılık filosuna sahip olan Altur, 50 adet yeni Volkswagen Crafter modeli, düzenlenen bir törenle teslim aldı.

Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Güven ve Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdürrahim Albayrak, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatma Albayrak Arf ve Hikmet Albayrak’ın katıldığı törende, Altur Turizme teşekkür plaketi verildi.

Teslimi yapılan 50 adet Crafter’la, 2015 yılı içerisinde Crafter, Crafter Premium ve Caravelle modellerinden 300 adedin üzerinde araç parkına sahip olan Altur, Türkiye’nin en çok Volkswagen Ticari Araç modeline sahip turizm şirketi konumunda.

Altur Turizm’in önümüzdeki yıl 40’ıncı yılını kutlayacaklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Abdürrahim Albayrak, “Bu süre zarfında geldiğimiz nokta, hizmet anlayışımızın bir sonucu. Hizmet verdiğimiz firmaların bizden özellikle talep ettikleri, verimlilik, zamanı doğru kullanma, kalite ve güvenlik isteklerini, layığıyla yerine getirme gayreti içindeyiz. Bu çabamızda, personelimizin, ekibimizin ve bizimle birlikte bu yolda olan iş ortaklarımızın gücü var. Volkswagen Ticari Araç da bunların başında geliyor. Bugün teslim aldığımız araçlarla birlikte, 300’ün üzerinde Volkswagen Ticari Araç model parkına ulaştık. Çünkü, sunmayı ilke edindiğimiz kalite, güven, konfor ve verimlilik, Volkswagen’de bulunuyor” dedi.

Volkswagen Crafter, BiTDI motoruyla yakıt ekonomisi konusunda standartları yükseltiyor. 75 litrelik deposuyla 950 km yol alan çift turbo beslemeli motorun yanı sıra vites öneri özelliği ve hız sabitleyici sayesinde de yakıt tüketimi önemli oranda azalıyor. Bir iş ortağının tüm avantajlarını sağlayan Volkswagen Crafter’daki 2 lt hacimli ve 4 silindirli çift turbo motor 163 PS güç ve 400 Nm tork üretiyor.

20 bin km bakım aralığıyla düşük işletim maliyeti ve ekonomik kullanım imkanı da sunan Crafter, her bakımda sadece 7 litre yağ değişimine ihtiyaç duyarak bakım maliyetlerini de düşürüyor. Benzersiz kalite, mutlak güvenilirlik ve gerçek ekonomiyi temsil eden Alman mühendisliğinin en güçlü ürünü olan Crafter, 12 yıl paslanmazlık, 3 yıl boya, 2 yıl sınırsız km + 1 yıl için 250 bin km’ye kadar sınırlı araç garantisi ile sınıfının en uzun garanti değerlerini sunuyor. *

Bunları da beğenebilirsin