YYN Nakliyat, Krone’yi Seçti

İzmir’deki 10 bin adetlik üretim kapasiteli fabrikasıyla, son olarak da Gebze’de açtığı satış sonrası operasyon merkezi ile Türkiye’de faaliyet gösteren Avrupa’nın lider treyler üreticisi Krone, YYN Uluslararası Nakliyat’a 7 adet Profi Liner teslim etti.

Teslimat törenine Krone Trailer International Satış Müdürü Ömürden Özacar, Krone Bölge Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt, YYN Uluslararası Nakliyat firma ortakları Tanju Özenç ve Feridun Özenç katıldı.

Filolarına ilk defa Krone araç kattıklarını belirten YYN Uluslararası Nakliyat Ortağı Tanju Özenç, “Almanya’nın en büyük treyler üreticilerinden Krone ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Krone’yi kalitesi, ikinci elde ve satış sonrasında verdiği güven nedeniyle tercih ettik. Krone treyler alımlarını sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.

Yurtiçi ve yurtdışında nakliye hizmeti veren YYN, filosundaki mevcut 15 adet araçla yurt içinde hizmet veriyor. Firma, Krone araçları Almanya hattında kullanmayı planlıyor.

Krone Tire fabrikasında en çok üretilen ürün olma özelliğini taşıyan hem yurt içi hem de yurt dışı kullanıma uygun Profi Liner, gerçek bir nakliye uzmanı. Yüksek kalite katoforez boyası (KTL) ve toz kaplaması sayesinde kusursuz bir korozyon korumasına sahip olan Krone Profi Liner; sağlam şasisi, çelik ön duvarı ve arka kapısı ile son derece dayanıklı.

Profi Liner’da; ayrıca olabilecek en başarılı ve pratiğe uygun yükleme güvenliğini sağlamak için Multi Lock dış çerçeve ile yükleme güvenliği imkânı sağlanmakta olup ve EN 12642 Code XL, VDI 2700 yükleme güvenliği sertifikaları mevcuttur.

Bunları da beğenebilirsin