Kutes Automechanica Frankfurt’ta Türkiye’yi Temsil Edecek!

Türkiye'nin önde gelen döküm markası Kutes, dünyanın en büyük otomotiv yedek parça ve aksesuarları fuarı olan Automechanica Frankfurt’a katılıyor. Kutes, ziyaretçilerini 13-17 Eylül tarihleri arasında, 4 gün boyunca salon 6.2’de D92 numaralı standında ağırlayacak.

Kutes Automechanica Frankfurt’ta Türkiye’yi Temsil Edecek!

Kutes Automechanica Frankfurt’ta Türkiye'yi Temsil Edecek!
Otomotiv sektöründe uluslararası oyuncuların yeniliklerinin ve imalat endüstrisinde son gelişmelerin sergilendiği dünyanın en büyük buluşmalarından Automechanica Frankfurt, 13-17 Eylül 2022 tarihleri arasında katılımcıları ağırlayacak. Döküm sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle öncü marka olan Kutes, salon 6.2’de D92 numaralı stantta 4 gün boyunca sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle bir araya gelecek. Ana tedarikçi olarak başlıca otomotiv, hidrolik, tarım, makine, demiryolu, pompa, vana endüstrilerine parça
üreten Kutes, fuardaki ziyaretçilerine üretimini yaptığı parçaları sergileyecek.
Dünyanın en büyük otomotiv yedek parça ve aksesuarları fuarında Türkiye’yi temsil etmekten dolayı mutlu olduklarını belirten Kutes İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Ali Esat Kutmangil, “Automechanica Frankfurt’un otomotiv sektöründeki en yeni teknolojileri takip etmek ve kendimizi anlatmak için çok önemli bir alan olduğunu düşünüyoruz. Global arenadaki profesyonellerle standımızda bir araya gelerek ikili görüşmeler gerçekleştireceğiz. Ülkemizin ihracat gelirlerine katkı sağlamak için önemli iş birliklerine imza atmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
Kutes Automechanica Frankfurt’ta Türkiye'yi Temsil Edecek!

İnovasyon ve dijital dönüşümde sektöründe öncü marka

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üreten Kutes, başta otomotiv, hidrolik, pompa olmak üzere iklimlendirme, yan sanayi, demiryolu, inşaat, tarım ve iş makineleri sektörlerinde ulusal ve uluslararası markalara hizmet veriyor. İşinde uzman 350’nin üzerinde çalışanıyla 10 kalite sertifikasyonu, ÜR-GE ve inovasyon çalışmaları, ileri teknoloji yatırımları ve barkod sistemi başta olmak üzere başlattığı dijital dönüşüm ile üretim safhalarını A’dan Z’ye takip edilebilir hale getiren Kutes müşterilerine sipariş durumlarını anlık takip edebilme konusunda da sektöründe öncü oldu.
Bunları da beğenebilirsin