Atlas Lojistik Ödülleri Yarışması Bu Yıl Dijital Ortamda

0 7

“Salgın sürecinde hayatın her alanında değişiklikler yaşandı. Salgının tüm etkinlikler açısından bazı etkileri olsa da Lojistik Ödülleri Yarışması’nın pek çok aşaması zaten dijital ortamda gerçekleştiriliyordu. Bu nedenle bizim açımızdan büyük bir değişiklik söz konusu değildir. Yarışmamızda başvurular ilk günden bu yana dijital ortamda alınıyor ve bilgiler online olarak toplanıyordu. Ancak bugüne kadar fiziki olarak gerçekleştirdiğimiz sonuçların açıklanmasını ve ödül törenimizi dijital bir platform üzerinden gerçekleştireceğiz.”
İlker Altun, yarışmanın geneline ilişkin olarak şöyle devam etti:

“Taşımacılık ve lojistik endüstrisinin ulusal ölçekteki en prestijli ödülü Atlas, bu yıl da sahiplerine ulaşacak. Sektörümüzün medya temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının son derece değerli katkıları ile 10 yıldır aralıksız olarak sürdürdüğümüz Lojistik Ödülleri Yarışması ve onun artık sektörün Oscar’ı durumuna gelmiş olan ödülü Atlas, her yıl geliştirilen kriterler ve kategorilerde sahiplerini bulmaya devam edecek.
Her birisi sektörümüzde söz sahibi olan etkin ve saygın bir jüri tarafından yapılan değerlendirmelerle sonuca ulaşılan yarışmanın katılımcıları da Türkiye’nin önde gelen şirket ve yöneticilerinden oluşuyor. Tüm bu elit kitleyi, bu yıl da Türkiye’nin uluslararası düzeyde bilinirliği sahip Lojistik Ödülleri Yarışması ve onun ödülü Atlas’ı almak için yarışmaya davet ediyorum. Bu ödül, fırsat eşitliğini en üst düzeyde gözeten bir değerlendirme süreci ile gerçekleştirilen yarışmamıza başvurarak kazanılabilir.”

Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap