Galatasaray’ı da Temsa taşıyacak

Futbol ve basketbol şubelerinden sonra Galatasaray Voleybol Şubesi de takım otobüsü olarak Türkiye’nin lider otobüs üreticisi TEMSA’yı tercih etti. TEMSA ile Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılan işbirliğiyle Galatasaray Voleybol Takımı yeni otobüsü Safir’e kavuştu. Takım otobüsünün teslimi için Galatasaray Spor Kulübü Taç Spor Tesisleri’nde düzenlenen törene, TEMSA Pazarlama ve Satış Direktörü Kadri Özgüneş, TEMSA Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan, Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Nedim Özbey, Erkek Takım Oyuncusu ve Sportif Menajeri Can Ayvazoğlu, Kadın Voleybol Takım Oyuncusu ve Sportif Menajeri Nihan Güneyligil, Erkek Voleybol Takım Kaptanı Hüseyin Koç ile Kadın Voleybol Takım Kaptanı Nadia Centoni katıldı.

Teslim töreninde konuşan TEMSA Pazarlama ve Satış Direktörü Kadri Özgüneş; “Futbol takımımızla başlayan ve basketbol takımımızla devam eden şirketimizle Galatasaray Spor Kulübü arasındaki işbirliği zincirimize, Galatasaray Voleybol Takımını da ekliyoruz. Türkiye’nin lider otobüs üreticisi olarak, spora ve Türk takımlarına destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Takımlarımızın sahadaki başarı yolculuklarına otobüslerimizle eşlik ederek, sunduğumuz konforla karşılaşma öncesindeki heyecanlarına ortak oluyor, karşılaşma sonrasındaki transferlerde de yorgunluklarını dindirmeyi hedefliyoruz. Takımlarımızın özellikle müsabaka yolunda rahat ve güvenli ulaşımını sağlıyor olmak, otobüslerimizle onların sahadaki performansına katkı sunuyor olmak, bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı. TEMSA Safir aracımızla Galatasaray Voleybol Takımı’nı zaferlere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Galatasaray Erkek Voleybol Takım Antrenörü Nedim Özbey ise; “En büyük eksiğimiz bu rahatlıkta, bu konforda bir araçtı. Çok konforlu bir araç, özel yapılmış bir araç olduğu için sporcunun çok rahat ettiği bir araç. TEMSA’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin