Karsan Electric Evolution Stratejisiyle İki Ödül Birden Kazandı!

Avrupa’nın ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, başarılarını global ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Karsan, Electric Evolution stratejisiyle Global Business & Finance Magazine’den iki ödül birden kazandı. 

Karsan Electric Evolution Stratejisiyle İki Ödül Birden Kazandı!

 Global bir marka olma yolunda büyük adımlar atmaya devam eden Karsan, yüksek teknolojili üretim gücü ve inovatif çalışma anlayışıyla dünya çapında ödüller kazanmaya devam ediyor. Ürettiği modellerle özellikle Avrupa ülkelerinde ulaşım altyapısının dönüşümünde öncü rol üstlenen Karsan, iddialı ürünleriyle kazandığı ödüllere yenilerini ekledi.

Toplu ulaşımın dönüşümüne öncülük ediyor!

 Markanın elektrikli araç yolculuğunu anlatan “Electric Evolution” konsepti, Karsan’ın geleceğin teknolojileriyle bugünün ihtiyaçlarını bir araya getirdiği toplu taşıma sektörünün dönüşümünde öncülük ediyor. “Electric Evolution” konseptiyle Global Business & Finance Magazine’den iki ödül birden kazanan Karsan, Avrupa’nın En Çok Tercih Edilen Elektrikli Ulaşım Sağlayıcısı ve Türkiye’nin En İlham Veren Ulaşım Çözümleri Sağlayıcısı dallarında ödüllendirildi.

Karsan olarak elektriğin evrimine yön verirken “Mobilitenin Geleceğinde Bir Adım Önde” vizyonu ile hareket ettiklerini söyleyen Karsan CEO’su Okan Baş, “Sıfır emisyona sahip, doğuştan elektrikli ve otonom araçlarımızla; karbon ayak izini azaltıyor, sessiz, temiz ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyoruz. Son 5 yıl içinde, 6 metre e-JEST ile başlayan elektrikli yolculuğumuza 8 metre e-ATAK ile devam etmiştik. Avrupa’da üst üste yıllardır sınıfının lideri konumundaki bu iki modelimizden öğrendiklerimizi, büyük otobüs sınıfına da taşıyarak 10-12-18 metre boyutlarında e-ATA modellerimizi devreye almıştık. %100 batarya elektrik teknolojisine sahip ürün yelpazemizi, geleceğin mobilite teknolojisi olan sürücüsüz Seviye 4 Otonom e-ATAK ve hidrojen yakıt hücreli e-ATA Hydrogen modellerimizle genişlettik. Yeni bir ödül ile daha taçlandırılan Electric Evolution adını verdiğimiz bu yolculuğumuz ile Karsan olarak elektrikli mobilite dönüşümüne öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Karsan e-JEST ve e-ATAK Avrupa’da lider!

 Karsan’ın Electric Evolution stratejisi kapsamında sadece batarya elektrikli araçlar üretmediğini vurgulayan Okan Baş, “Otonom ve hidrojen yakıt hücre teknolojisine sahip modellerimizle de sektöre öncülük etmeye devam ediyoruz. Ayrıca kendini kanıtlamış modellerimizden %100 elektrikli e-JEST, üst üste 3 yıldır Avrupa’da pazar lideri konumunda. Aynı şekilde e-ATAK da 2 yıldır üst üste Avrupa’nın pazar lideri. Yüksek teknolojili yenilikçi ürünlerimizle mobilitenin geleceğinde hep bir adım önde olmaya yönelik çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin