LKS Grup, Mercedes-Benz Tourismo 16 2 + 1 ile filosunu güçlendirdi!

Büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yaptığı yatırımları sürdüren LKS Grup, teslim aldığı 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı. 4 adet aracın da BusStore tarafından takasa alındığı satış işlemleri Mercedes-Benz Türk bayisi Koluman Motorlu Araçlar tarafından gerçekleştirildi. Araçların teslimatı için 23 Aralık tarihinde Mercedes-Benz Türk Ankara Koluman bayisinde bir tören gerçekleştirildi.

LKS Grup, Mercedes-Benz Tourismo 16 2 + 1 ile filosunu güçlendirdi!

1992 yılından itibaren turizm ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren LKS Grup, yerli ve yabancı grupların yurt içi ve yurt dışı taşıma ve transfer alanında faaliyet gösteriyor. Lüks Karadeniz ve LKS Turizm ile şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firma, aynı zamanda Pamukkale Turizm’in bireyselciliğini de yürütüyor. Büyüme stratejisinin bir parçası olarak araç parkına yaptığı yatırımları sürdüren LKS Grup, son olarak 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ile filosunun gücünü önemli oranda artırdı.

LKS Grup, Mercedes-Benz Türk’ten teslim aldığı 20 adet Tourismo 16 2 + 1 ile filosunu güçlendirdi_

LKS Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih İslam, teslimat töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Şehirler arası yolcu taşımacılığı ve turizm alanında faaliyet gösteren LKS Grup olarak, sektöründe dünya devi olan Mercedes-Benz otobüslerine uzun yıllardır yatırım yapıyoruz. Mercedes-Benz marka otobüslere yaptığımız yatırımlarımızın firmamıza yansımaları hep pozitif yönde oldu. Önceki yıllarda teslim aldığımız otobüslerden duyduğumuz üst düzey memnuniyetin yanı sıra yüksek 2. El değeri ve düşük yakıt tüketimi yeni araç yatırımımızda tercihimizi Mercedes-Benz’den yana kullanmamızı sağladı. Bugün teslim aldığımız 20 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2 + 1 ile ortaklığımızın önümüzdeki süreçte de verimli bir şekilde devam edeceğine inanıyorum.”

Koluman Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili / Ticari Araçlar Satış Direktörü Ali Saltık, “Sektörde fark yaratan Mercedes-Benz Tourismo ailesinden 20 aracı filosuna ekleyen LKS Grup, yeni araçlarıyla sunduğu ayrıcalıklı hizmet farkını değerli müşterilerine hissettirmeye devam edecek. LKS Grup’a teslim ettiğimiz bu araçlar, 2022 yılında gerçekleştirilen ilk ön ödemeli sipariş olması açısından bizim için ayrı bir öneme sahip.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy ise şu ifadeleri kullandı: “Umuyoruz ki; bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz Mercedes-Benz Tourismo otobüslerimiz de, LKS Grup’un operasyonlarına hem maliyet hem de kalite açısından pozitif katkılar sağlayacak. Bildiğiniz üzere sadece satış sürecinde değil, her zaman müşterilerimizin yanındayız. LKS Grup ile uzun yıllardır süregelen bu kıymetli iş birliğinin gelecekte de büyüyerek devam edeceğine yürekten inanıyorum.”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu da, “Yolcu taşımacılığı sektörüne sunduğumuz yıldız araçlarımızdan biri olan Mercedes-Benz Tourismo, müşterilerimizden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Müşterilerimizin bu güvenine layık olabilmek için araçlarımızı sürekli yeni donanımlarla geliştiriyor; her geçen gün daha konforlu, daha güvenli, daha teknolojik ve daha ekonomik araçlar sunabilmek için kendimizi yeniliyoruz. Geçmişten bugüne büyüyen ve güçlenen iş birliğimiz doğrultusunda bugün 20 adet Tourismo 16 2 + 1 model aracımızı LKS Grup’a teslim ettiğimiz için büyük bir mutluluk duyuyoruz.  Böylesine güçlü ve köklü bir firmanın yıllardır bizimle kol kola ilerlemesinden memnuniyet duyuyoruz. Mercedes-Benz Türk olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmayı görev bildik ve sektöre her zaman destek olduk. Bu vesile ile ön ödemeli sipariş yöntemi dahilinde Mercedes-Benz Kamyon Finansman tarafından finanse edilen 20 adet aracımızın da teslimatını 2023 yılının ilerleyen dönemlerinde gerçekleştireceğimizin müjdesini vermek isterim” dedi.

Bunları da beğenebilirsin