Temsa Yeni Safir Plus’ı Pazara Sunuyor

Temsa, tanıtımını gerçekleştirdiği yeni Safir Plus ile daha az yakıt tüketimi ve daha fazla konfor sunuyor.

Temsa, müşterilerini yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. 9 Ekim Cuma günü Adana fabrikasında düzenlediği etkinlik ile Safir Plus aracını tanıtımını gerçekleştiren Temsa, Kasım ayında taşımacıları Temsa’nın efsane otobüsü Maraton ile tanıştıracak. Temsa, ayrıca Kasım ayında elektrikli otobüsünü de pazara sunacak.

Müşterilerini yeniliklerle buluşturmanın sevincini yaşadıklarını belirten Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Zorlu bir ekonomik sürecin yaşandığı dönemde Temsa olarak biz tüm paydaşlara umut vererek, bir görev ve sorumluluk bilinci ile bu yenilikleri hayata geçirdik. Biz ülkenin geleceğine güveniyoruz. Üreterek, değer yaratarak ülkemizin refaha erişmesine katkı sağlayabileceğimizi biliyoruz. Onun için kaynaklarımızı iyi yöneterek iç ve dış pazarlarda büyük talep gören ve görecek olan ürünlerimizi pazara sunuyoruz. Ayrıca Temsa olarak daha da rekabetçi yurtdışı pazarlarında ülkemizi başarıyla temsil etmenin gururunu yaşıyoruz, yaşatıyoruz” dedi.

Üretimini gerçekleştirdikleri Safir’in yüksek konfor düzeyi ve işletme avantajları ile taşımacıların tercihinde her zaman öne çıktığını ifade eden Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, “Yolcu taşımacılığının gerçek kahramanları kaptanlarımızın 24 saat yaşam alanı olan Safir Plus aracımızda onların konforuna yönelik yeniliklere gidildi. Uyku kabinlerinde, ses ve ısı izolasyon iyileştirilirken, uyku kabini ve sürücü alanında genişleme sağlandı. Modern ve ergonomik direksiyon tasarlandı. Ayrıca Safir aracımız, 2+1 koltuk düzeni ve 41+1 koltuğuyla kendi segmentine ayrıcalık getirmişti. Araç içinde konfor düzeyi azalmadan eklenen 4 koltuk ile otobüsçüler 4 yolcu daha fazla taşımanın ve bunun kazancını yaşamanın ayrıcalığını elde ettiler. Safir Plus ile bu ayrıcalık daha üst düzeye taşınıyor. Hem 2+1 hem 2+2 koltuk düzenine sahip Safir Plus araçlarımız hem konfor düzeyi ile yolcunun seyahat sürecine keyif katacak hem de yine yakıt tüketimi ile araç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam edecek” dedi.

Temsa Safir Plus, bu özelliklerinin yanı sıra yepyeni dashboard ile daha ergonomik hale getirilerek modern bir görünüm kazanmış ve şoförler için daha geniş görüş alanı sağlanmış. Ön ve arka tamponun üç parça halinde olmasıyla aracın servis edilebilirliği artmış, ses ve ısı kontrolünü sağlamak amacıyla çift cam yapılmış ve arka tepe lambalarına sinyal özelliği eklenmiş.

Müşterilerine daha fazla kazanç sağlayabilmek ve onların ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilmek için Ar-Ge birimlerinin hiç durmadan çalışmalar yürüttüğünü söyleyen Çelik, “Yeni Safir Plus’un geliştirilmesinde mühendislerimizin, işçilerimizin el emeği, göz nurunun yanı sıra müşterilerimizin de katkısı var. Onların bize yaptıkları geri dönüşlerle biz hep daha iyiye, daha yüksek kaliteye olan koşumuzu sürdürüyoruz. Biz müşterilerle ortak ürettiğimiz Safir Plus’ın çok büyük beğeni toplayacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Yılın ilk 9 ayında Safir aracın pazarda gösterdiği başarıdan memnun kaldıklarını da vurgulayan Dinçer Çelik, “9 ayda 291 adet Safir satışı gerçekleştirdik. Yılı 350 civarında bir satışla kapatacağımızı düşünüyoruz. 2016 yılında Safir Plus ile 2015’in üzerinde bir satış hedefine ulaşmak istiyoruz” dedi. Satış sonrası hizmetlerde kalite çıtasını hep daha yukarıya taşımak istediklerini de sözlerine ekleyen Dinçer Çelik, “Satış sonrası hizmetler en güçlü olduğumuz alandan biri. Şu anda 78 noktada hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamada en yüksek seviyelere ulaşan markalardan biriyiz ve bunu daha da yukarıya taşıma konusunda da iddialıyız. Pazarda sürekli büyüyen satış adetlerimizde bayilerimizin büyük katkısı var. ” dedi.

Bunları da beğenebilirsin