Voltrun’ın İletişim Faaliyetlerini Ara İletişim Sürdürecek

Türkiye’nin yerli elektrikli araç şarj istasyon ağı Voltrun, iletişim faaliyetlerini Ara İletişime emanet etti.

VOLTRUN’IN İLETİŞİM FAALİYETLERİNİ ARA İLETİŞİM SÜRDÜRECEK

Akıllı şarj istasyonları geliştirip, üreten ve ülke çapında yaygınlaştırdığı istasyon ağı ile elektrikli araç kullanıcılarına şarj hizmeti sunan Voltrun’ın iletişim çalışmalarını, 26 yıldır otomotiv sektöründe uluslararası danışmanlık, reklam ve tanıtım hizmetleri veren Ara İletişim yürütecek.

“Otomotiv sektörünün en aktif iletişim ajansı” mottosuyla sektörde başarılı işlere imza atan Ara İletişim, Voltrun markasına; stratejik planlama, medya ilişkileri, konu ve gündem yönetimi, kriz iletişimi, dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

Türkiye’nin yerli şarj istasyon ağı Voltrun, güncel teknolojiler ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile şarj istasyon ağını büyütmeyi hedefliyor.

Elektrikli araç şarj çözümleri alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından Voltrun, şarj teknolojilerinin AR-GE ve üretim faaliyetlerinin yanı sıra şarj ağı operatörlüğü ve istasyon ağı yönetim yazılım hizmetleri sunmaktadır. Voltrun, sunmuş olduğu uçtan uca şarj çözümleri ve hızla büyüyen şarj istasyon ağı ile elektrikli araçların yaygınlaşmasını sağlamak ve kullanıcılara uygun maliyetlerle kesintisiz elektrikli araç sürüş deneyimi yaşatabilmek için yatırım yapmaya devam etmektedir.

Voltrun Hakkında

Voltrun, 2011 yılında kurulmuş Türkiye’nin elektrikli araç şarj istasyonları ve istasyon ağ çözümleri alanında öncü şirketi Zebra Elektronik A.Ş.’nin şarj istasyon ağı markasıdır. “Sürdürebilir teknolojiler geliştirmek” vizyonuyla kurulan firma, e-mobilite ekosisteminin tüm katmanlarına çözümler üretmeye odaklanarak; bireysel kullanıcılardan bina yönetimlerine, girişimcilerden enerji devlerine kadar herkese yönelik şarj donanımı ve istasyon işletme yazılımları geliştirmekte ve ağ operatörlük faaliyetleri ile uçtan uca şarj hizmetleri sunmaktadır.

Ara İletişim Hakkında

Ara İletişim, çeyrek asırlık Otomotiv sektöründeki deneyimi ile farklı sektörlerden geniş bir müşteri portföyüne sahip bir iletişim ajansıdır. Medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümleri sunan Ara İletişim, müşterilerine sunduğu 360 derece iletişim çözümleriyle online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretmektedir. Ara İletişim, yenilikçi çizgi altı reklam tasarımları ve dijital pazarlama stratejileriyle danışmanlık sunduğu markaların iletişim dilini oluşturmaktadır. Ara İletişim Hizmetleri, yurt dışındaki iş ortakları aracılığıyla müşterilerine uluslararası alanda da hizmetlerini sürdürmektedir.

Bunları da beğenebilirsin