Erkar Turizm filosunu Otokar Poyraz ile güçlendirdi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Poyraz otobüsleri ile firmaların tercihi olmaya devam ediyor. Sahip olduğu Ar-Ge kabiliyeti ile müşteri talep ve beklentilerine uygun araçlar tasarlayıp üreten Otokar, Zonguldak Kilimli’de faaliyet gösteren, bölgenin en büyük personel taşıma firmalarından Erkar Turizm’e 10 adetlik Poyraz satışı gerçekleştirdi.

Düzenlenen teslimat töreni, Erkar Turizm Sahibi Erdinç Kargidan, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun, Karadeniz Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan ve Otokar bayii Özerler 2 Otomotiv’den Zafer Yazıcı katılımıyla gerçekleşti.

Erkar Turizm Sahibi Erdinç Kargidan anahtar teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Otokar, yıllardır tercih ettiğimiz gerek kalite gerek servis gerekse de müşteri memnuniyeti anlamında sorunsuz çalıştığımız bir marka. Yeni çıkan ve kısa zamanda hem performansı hem de sunduğu ekonomi ile dikkat çeken Otokar Poyraz otobüslerinden 10 adet alarak filomuzu güçlendirdik. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Otokar ailesine teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Poyraz’ın kısa zamanda yakaladığı başarıdan memnun olduklarını belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, küçük otobüs segmentinde yeni bir dönemi başlattıklarını ifade etti. Sektörden gelen talep üzerine geliştirilen Poyraz’ın 27+1 küçük otobüs segmentinde uygun ilk yatırım maliyeti, düşük parça ve işletme giderleri ile pazarı hareketlendireceğini belirten Akgül, “Poyraz otobüsümüz, manevra kabiliyeti, performansı, yenilikçi tasarımı, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleriyle sınıfında öne çıkmaya devam ediyor. Erkar Turizm’in de Otokar’ı tercih etmesinden büyük mutluluk duyduk. Yeni araçların hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin