Filolar Krone kalitesinden vazgeçmiyor

İzmir Tire’de yıllık 10 bin adetlik treyler üretim fabrikası ve yine yıllık 10 bin adet kapasiteli şasi fabrikasıyla hizmet veren Krone Türkiye, müşterisi gözündeki güvenini her geçen gün daha da artırıyor. Satış sonrası servis kalitesi ve ardı ardına verdiği eğitimlerde de kalitesini arttırmayı başaran Krone Türkiye, her ihtiyaca cevap vermek için çalışıyor.

Krone, son olarak her biri farklı bölgelerde ve farklı sektörlerde taşımacılık yapan lojistik şirketlerine toplamda 67 araç teslimatı gerçekleştirdi. Türk nakliyecisinin ihtiyaçlarına bire bir uygun şekilde üretilip teslimatları yapılan treylerlerin en önde gelen özellikleri ise; sağlamlıkları, uzun ömürlü yapıları ve ikinci el değerleri oldu.

Günaydın, 50 adet Mega Liner aldı

Mayıs ayında gerçekleştirilen bu teslimatlarda; Günaydın Lojistik, 50 adet Mega Liner Huckepack; Akkoç Logistics, 4 adet Profi Liner Ultra; Aydınlar Nakliyat, 4 adet Profi Liner; Asaaa Logistics, 2 adet Profi Liner; Böcek Nakliyat, 2 adet Profi Liner; Canbey Uluslararası Nakliyat, 2 adet Mega Liner; Seray Uluslararası Nakliyat, 2 adet Profi Liner ve Akar Nakliyat da 1 adet Profi Liner teslim aldı.

Krone Türkiye

2013 yılından bu yana İzmir Tire Organize Sanayi Bölgesi’nde 10 bin adetlik kapasiteli treyler üretim fabrikasıyla Türkiye’de faaliyet gösteren Krone, son olarak Mayıs ayında yine yıllık 10 bin adet kapasiteli şasi üretim fabrikasını Tire’de devreye aldı. Diğer taraftan Türkiye’deki yapılanmasına geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Gebze’deki satış, satış sonrası, ikinci el ve yedek parça merkezi ile devam etti.

Krone, ayrıca, satış sonrası ve pazarlama aktiviteleriyle Türk nakliyecisine gittikçe daha da yakınlaşıyor. Avrupa’da 1300 ve Türkiye genelinde 32 adet servis noktası bulunan Krone, Türk nakliyecisinin bu alandaki istek ve ihtiyaçlarını da daha iyi tespit etmeye çalışıyor. Verdiği eğitimlerle ve Türk treyler sektörüne getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren Krone, yollardaki Krone marka treyler sayısı arttıkça Türkiye’deki yapılanmasını daha da güçlendirmekte kararlı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin